Jak zrobić buty mniej

Bliżej wieczora, nogi trochę puchnąć, więc podczas przymiarki butów nie można dokładnie określić żądany rozmiar. Kupując kilka, w domu może się okazać, że nowe buty lub buty trochę великоваты. Co zrobić w tym przypadku?

Jak zrobić buty mniej

Instrukcja

1
Pierwsze, co przychodzi do głowy to biec do sklepu i wymienić parę na mniejszą. Ten plan zrealizujemy, jeśli jeszcze nie noszone buty. Złóż buty w pudełku, na pewno korzystał z sobą czek i udać się za wymianą. Jeśli buty nie stwierdzono żadnych wad ani śladów noszenia, to sprzedający musi bez problemów zmienić jedną parę na inną. W przypadku awarii, należy skontaktować się z kierownictwa przedsiębiorstwa i przypomnij o ochronie praw konsumenta.
2
Jeśli ta opcja ci z jakiegokolwiek powodu nie pasuje, spróbuj trochę zmniejszyć buty w warunkach domowych. Zmocz swoje buty w ciepłej wodzie i umieścić je do wyschnięcia w naturalnej temperaturze. Nie wystawiać mokre buty na słońce lub na grzejniki. Tym do czynienia nieodwracalne szkody butów. Ona скукожится, skóra może nawet pęknąć. Nie próbuj w ten sposób moczenia i suszyć lakierowaną buty. Taka metoda nadaje się do obuwia skórzanego. Tylko należy pamiętać, że po tym, jak buty wyschną, trzeba je dobrze natłuścić kremem. To wystarczy na jakiś czas, potem skóra znowu się rozciąga i trzeba zabieg powtórzyć.
3
W celu zmniejszenia butów można stosować różne wkładki. Tak w zimowe buty nadają się wysokiej jakości wkładki z owczej skóry. Umieść je z góry na te, które są w butach i natychmiast poczuł, jak nogi stało się znacznie wygodniejsze. Do jesiennych butów nadają się zwykłe wkładki, które są oferowane w obuwniczych działach i na rynkach.
4
Poza tym, teraz jest dostępna ogromna ilość specjalnych wkładek, które подкладываются tylko pod piętą lub skarpety i mocowane na rzep. Oni podnoszą nogę na kilka milimetrów, co stwarza poczucie zmniejszenia rozmiaru. Twoja noga nie wisi wewnątrz i buty nie spadają podczas chodzenia.
5
W buty większej mapie można po prostu podważyć dodatkowo ciepłe skarpety. Tak będzie nie tylko wygodne, ale i ciepło w chłodne dni.
logo
Kategoria:
Buty

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.