Jak dobrać buty do garnituru

Wizerunek kobiety biznesu z definicji zakłada noszenie strojów, zwłaszcza jeśli pracujesz w firmie z dress-code. Odpowiednio dobrane buty uzupełni twój obraz, czyniąc go solidną i harmonijny.

Jak dobrać buty do garnituru

Instrukcja

1
Uważa się, że dobrze komponują się z garniturem surowe klasyczne czółenka z czarnej, brązowej lub szarej matowej skóry. Obecność na butach ozdoby, biżuteria z kryształkami lub sztucznych części jest niedopuszczalne. Obcas powinien być małym lub średnim co do wielkości. Również nie jest mile widziane buty open toe lub piętą.
2
Dobieramy buty, kierując się kolorystyczne połączenie butów i odzieży. Do czarnego biznesowego garnituru pasują do tego samego koloru łódeczki, są one podkreślać swoją elegancję. Jeśli chcesz dodać obraz kobiecości, załóż bordowe buty. Szary garnitur dobrze kumuluje buty kilka odcieni, a nie tylko czarny i brązowy. Należy zwrócić uwagę na klasyczne modele kawy z mlekiem-kremowy kolor, w połączeniu z szarym garniturem będą istotni w biurze. One dodadzą stylizacji charakteru, co jest szczególnie ważne w okresie wiosenno-letnim. Do kostiumu beżowy kolor wybrać wygodne brązowe, zamszowe buty na obcasie albo beżowe lub czarne łódeczki z niskim каблучком. Ciemny niebieski kolor kombinezonu będzie idealnie się komponować z brązowym i czarnym, odcieniach butów. Jeśli wybierzesz strój gorczycy, ciemno-bordowym lub czerwonym, to do nich lepiej wybrać klasyczne buty.
3
Również na wybór butów wpływa materiał, z którego szyte garnitur. Im gęstszy materiał, tym bardziej surowa powinna być buty. Na przykład, tweed stroje wyglądają solidnie, więc wymagają bardziej masywnych modeli ze stabilnym obcasem. Na jedwabiu пиджаку i stałe można założyć lekkie letnie buty.
Porada
Weź ze sobą spodnie od garnituru, kiedy będziesz dobierać do niego buty. Tak można określić nie tylko z kolorem i fasonem butów, ale i wysokości obcasa, aby spodnie nie były za krótkie, lub odwrotnie, długie.

logo
Kategoria:
Buty

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.