Jak rozciągnąć buty

Czasem w pogoni za pięknem, a czasem ze zmęczenia, gdy chcesz szybko pozbyć się na zakupy, pomiar buty, kupujący może nie zwrócić uwagi na to, że trampki kilku obwisłe. Ale w domu uciążliwy na palce lub натирающая obcas buty mogą zepsuć nastrój i piękno stóp na długi czas. Aby do tego nie doszło, trampki trzeba rozciągaj.

Jak rozciągnąć buty

Instrukcja

1
Jeśli nie chcesz cierpieć, rozciągając niewygodne buty, lepiej zabrać buty w обувную warsztatu. Tam za niewielką sumę pieniędzy taktują ich specjalnym roztworem i wsadzą na drewniany klocek, który sprawi, że buty do osiągnięcia pożądanego rozmiaru. Jest to najbardziej prosty i bezbolesny dla twoich stóp, jak i dla кедов sposób – bo z butami będzie działać profesjonalistą, a to oznacza, zepsuć rozciąganiem wygląd кедов minimalne.
2
Można kupić drewniane rozciągających sobie – to pozwoli zaoszczędzić w przyszłości od potrzeby разнашивать nowe buty. Włóż ją w trampki na dobę i wyregulować naciąg na długości i szerokości.
3
Jeśli swędzi pięta, zaopatrz się w specjalne naklejki uwaga: ścianki. Są one ciemne i jasne, tak, że taki środek nie popsuje wyglądu buty.
4
Możesz korzystać sprawdzonym ludowym sposobem: zmoczyć buty ciepłą wodą, założyć grube skarpety i przypominać w ściśle butów w domu, dopóki trampki nie wyschły. Ta metoda pomoże mięknąć buty, i polerować ci nogi to będą mniejsze.
5
Zwilż gazety wodą, mocno ubić nimi tenisówki i pozostawić na noc. Rano twoje stopy w nowych trampkach będą czuć się komfortowo.
6
Jeśli pociera te części cud, które są wykonane z gumy, skorzystaj z amoniakiem. Zwilż miejsca, które trzeba rozciągaj, słabym roztworem amoniaku – on sprawi, że opony są bardziej miękkie.
7
Jeśli jesteś zdeterminowany, aby nosić swoje ulubione trampki, i są gotowi do poświęceń w imię tego, to trzeba po prostu częściej się w nich chodzić. Nosić поджимающую buty i iść na spacer. Już tydzień później okaże się, że nodze stało się wygodne w nowych butów.
8
Przed rozpoczęciem rozciągnąć buty, pamiętaj, że jeśli nie wychodziły w nowe buty na ulicę, i masz jeszcze paragon, możesz wrócić do sklepu i wymienić buty na większy rozmiar lub zwrot pieniędzy.
logo
Kategoria:
Buty

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.