Jak roznosić buta

Przymierzając buty w sklepie, kupujący może czuć się komfortowo. Jednak potem zauważa, że nowe buty wciska i trudne ruch, że nie jest dopuszczalne podczas gry na polu. Specjalne środki pomogą szybko i skutecznie sprzedawać buty.

Jak roznosić buta

Trzeba

  • — drewniana rozciąganie;
  • — pianka do rozciągania;
  • — woda;
  • — alkohol;
  • — papier

Instrukcja

1
Postaw garnek na ogniu. Gdy zagotuje się woda, przyłóż buty do носику czajnika miejscem, które należy dostarczyć, i trochę potrzymać nad parą.
2
Użyj specjalny spray do rozciągania butów. Stosuje się go na wewnętrzną stronę boots, pozostawić do wchłonięcia i chodzić w nich kilka godzin wcześniej załóż grube skarpetki.
3
Jeśli buty są wykonane ze skóry, zwilżyć ich wewnętrzną część ducha płynem lub трехпроцентным roztworem octu. Następnie założyć na nogę w gęstym noszeniu i w ciągu godziny chodzić w nich po domu.
4
Сбрызнув buta od wewnątrz wrzącą wodą, raz załóżcie buty lub zacisnąć ubić je na mokro papierem. Увлажнившись, skóra rozciąga się i przyjmie odpowiedni rozmiar. Tylko nie umieścić buta w celu przyspieszenia schnięcia na akumulator lub w pobliżu urządzeń grzewczych, ponieważ może to doprowadzić do ich deformacji i рассыханию.
5
Aby zaoszczędzić czas, a przy tym mieć pewność w osiągnięciu pożądanego rezultatu, należy skontaktować się z обувную warsztatu, świadczące usługi na rozciąganie butów. Pomoże ci rozciągnąć buty szerokości i długości.
6
Skorzystaj ze specjalnej rozciąganiem, wykonanej z drewna, z plastikowymi nakładkami. Urządzenie włożyć w buty na 24 godziny, obracając dźwignię ustawić go na długości i szerokości. Jeśli stopa w butach czuje ucisk w okolicach takich wrażliwych stref, jak odciski i palce, umieść na rozciąganie w odpowiednich miejscach plastikowe nakładki.
7
Użyj wysokowydajny środek do rozciągania butów w postaci piany. Najlepiej, jeśli producent środków będzie spośród wiodących dostawców markowych butów. Wstrząśnij przed użyciem i najpierw nanieść środek na niepozorny działka na butach. Upewniając się, że skóra nie była wrażliwa na działanie pianki, rozpyl ją na buty bezpośrednio przed je założę. Pianka jest dobre, co sprzyja nauczaniu butów wymaganej formy, czyniąc skórę elastyczną i miękką.
logo
Article Categories:
Buty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *