Jak шнуровать buta

Wygodne „buty do piłki nożnej”, buty, znacznie poprawiają jakość gry. W profesjonalnym sprzęcie wszystko ma znaczenie – od piłkarskiej formy do sznurowadeł. Od prawidłowej sznurowania zależy trwałość i niezawodność obuwia, komfort nogi i nawet dokładność nakładania uderzenia piłki. Umiejętność zręcznie sterowane ze sznurowadłami potrzebne i dla amatorów gier, i do codziennego noszenia. Dla nieznającego się na modzie można zwrócić większą uwagę nie tylko praktyczność, ale i piękno zavyazok.

Jak шнуровать buta

Trzeba

  • – buta;
  • – dwa peruki;
  • – 2 filcowej stroika.

Instrukcja

1
Skonsultować się z doświadczonym trenerem i poćwiczyć zawiązać sznurówki w butach zgodnie z jego zaleceniami. Najważniejsze w шнуровании piłkarskich butów – to zapewnienie ich niezawodności i wygody. Przy uderzeniu piłki jakiś sterczący nie na miejscu węzeł może poważnie popsuć grę.
2
Naucz się ważne zasady: po sznurowania powierzchnia podnoszenia boots powinna być płaska. Węzeł powinien znajdować się od strony zewnętrznej produkty, blisko stopie. On delikatnie zatankuje pod taśmę.
3
Spróbuj zasznurować buty, łączy pary otworów warkocz w równoległych liniach. Ten sposób sznurowania znany jako bezpośredni lub prostokątny. On nie tworzy tradycyjnych ukośne przeplatające się wewnątrz buta. Aby osiągnąć taki wynik, na początek należy pominąć plecionki przez dwa górne otwory – wtedy węzeł znajdzie się na dole.
4
Zabierzcie końce koronki do środka boots, po czym lewy koniec taśmy, rozciągamy na całej długości produktu i wypuść z lewej dolnej dziurki. Przeciągnij drugi koniec w drugi otwór od góry (z prawej strony buta), перебросьте na drugą stronę i ponownie opuść w dół.
5
W ten sposób ta część peruki zacznie opisywać linii, prostokątów, kolejno przechodząc przez wszystkie dziurki. Pod koniec sznurowania wyjdzie z dolnego otworu po prawej stronie. Зашнурованные buty będą wyglądać schludnie, można je szybko расшнуровать i zasznurować nowo. Jednak taka powikłaniem jest niemożliwe, jeśli na produkcie znajduje się nieparzysta liczba otworów.
6
Użyj dziwnego bezpośrednie шнуровку, jeśli liczba otworów na butach nie jest wielokrotnością dwóch. Aby to zrobić, należy na samym początku zrobić jedną ukośną posadzkę, a następnie pracować w opisanej wzorem. Po zakończeniu шнурования robić takie małe pomieszczenie nie jest zalecane, ponieważ może spowodować wzrost.
7
Zrób trwały węzeł, aby zablokować шнуровку boots. Zwykły znajomy z dzieciństwa, „łuk” jest uniwersalny, można go użyć do codziennego noszenia.
8
Inny wariant węzła („двушаговый”) nie jest tak przystojny i symetryczny, jednak bardziej wiarygodne – nie развяжется, nawet jeśli распутается jeden jego koniec. Zrób zwykły nałóż dwóch złożonych dwukrotnie końców taśmy. Następnie tworzy nową pętelkę i zawiązać węzeł. W razie potrzeby, można znaleźć w internecie inne sposoby шнурования butów i wypróbować je na swoich butach.
Należy zwrócić uwagę
Podczas gry w piłkę nożną niektórzy trenerzy nie powinni zrobić węzeł na wzrost boots, a także zatankować go do środka butów. To może uniemożliwić graczowi poprawnie przyjąć piłkę. Przy codziennym noszeniu dozwolone wykonywać żadnej шнуровку – przeprowadzić taśmę od dołu do góry, uwalniając węzeł na górze lub zatankować go do środka buta.

Porada
Podłóż pod шнуровку boots miękki uchwyt z filcu – to chroni przednią część stopy przed ewentualnymi urazami podczas gry w piłkę nożną. Podszewka powinna być szersza i dłuższa stroika samego produktu.

logo
Kategoria:
Buty

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.