Jak zrobić automat

W wojnę grają nie tylko dzieci, ale i dorośli – w dzisiejszych czasach takie gry najczęściej stają się komputerowymi, jednak niektórzy wolą wrócić do dzieciństwa, kiedy wszystkie bronie do gier produkowany samodzielnie, bez użycia nowoczesnych technologii. Można uzyskać wiele przyjemności z kreatywności i obróbki drewna, a także zapoznać się z zabawkami z dzieciństwa własnego dziecka, jeśli spróbujecie samodzielnie wyciąć drewniana podłoga automat.

Jak zrobić automat

Instrukcja

1
Do budowy automatu konieczna belka drewna, piły tarczowe, wyrzynarki, wiertarki, tłoczni, papier ścierny, ołówek i ilustracji lub rysunków gotowego automatu. Drewniana belka musi być jednocześnie twarde i miękkie, łatwo można traktowaniu.
2
Na drzewie nie powinno być widocznych sęków i nierówności, które później mogą niszczyć strukturę powierzchni automatu. Na czołowej nanieść ołówkiem kontury i łuki automatu, opierając się na oryginalnym obrazem broni.
3
Po tym, jak kontury będą dokładne i jasne, weź piły tarczowej lub wyrzynarka i zacznij delikatnie выпиливать kształt automatu po obrysie z drewna, zabezpieczając drewno zaciski na stole warsztatowym lub stole.
4
Po zakończeniu выпиливать automat, pilnikiem i papierem ściernym, popraw nierówności na załamaniach i niechlujstwa krawędziach drewna, a następnie drobnym papierem ściernym зашлифуйте powierzchnia automatu, aby drzewo przestało być szorstka.
5
Za pomocą wiertarki i wiele wiertła do drewna, wiertarka w automacie otwory tam, gdzie powinny być otwory zgodnie z oryginalnym obrazem. Zrób otwór w zawiasie, a następnie wywierć lufa automatu.
6
Jeszcze raz зашлифуйте i wypolerować automat, i w razie potrzeby pokryć go ochronnej, impregnowanych, farbą lub lakierem dla większego realizmu. Ustaw na automat spust z drutu i aluminiową łyżkę.
logo
Article Categories:
Hand-made

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *