Jak zrobić самодельную aparat

Po WYPADKU samochód wymaga prostowanie i lakierowania. Można to zrobić za pomocą краскопульта w specjalnej mieszalni. Nie w wielu warsztatach samochodowych to jest tak, jak minimalna jego wartość waha się od 18 tys. euro. Można zrobić taką kamerę własnymi rękami i zarabiać na niej pieniądze, pracując samemu albo wynajmuje je do wynajęcia.

Jak zrobić самодельную aparat

Trzeba

  • – garaż;
  • – lampy światła dziennego;
  • – pobieranie powietrza;
  • – grzejnik;
  • – cieplna broń;
  • – краскопульт.

Instrukcja

1
Zapoznaj się z cyklami pracy kabiny lakierniczej przed tym, jak ją wykonać. Po pierwsze, to oczyszczanie powietrza. Trzeba go odebrać z kamery, przepuścić przez filtr i ponownie złożyć w kamerę. To trzeba wykonać zaraz po tym, jak samochód jest umieszczony w aparacie i robi się po to, aby oczyścić powietrze z kurzu. Dalej włącza się tryb malowania samochodu. Powietrze jest pobierane z ulicy, przepuszczane przez filtr, nagrzewa się do 40 stopni przed podaniem do komory. Następnie odbywa się suszenie auto za pomocą ogrzewania powietrza do 80 stopni.
2
Zdobądźcie garażem. Jego minimalne wymiary dla noclegów kabiny lakierniczej – 6 na 4 metry. Garaż kup albo zdjąć na warunkach długoterminowej dzierżawy, na okres nie krótszy niż rok. Обшейте ściany garażu metalowych szynach blachą lub z tworzywa sztucznego clapboard.
3
Zainstaluj świetlówki pod sufit i na ściany. Również wzmocnić pobieranie powietrza, dodatkowe rezystancje i cieplną broń pod sufitem. Rozsuń ciepła powietrze z pistoletu na sześć-osiem punktów na obwodzie garażu, kierując ich w centrum.
4
Unieś posadzka garażu na piętnaście–dwadzieścia centymetrów, zaznacz odsysanie w podstawie wentylatora. Zrób ryflowana stalowa podłoga z gotowych arkuszy lub gotować kratki, za pomocą armatury. Zainstaluj zamiast grzejnika ciepła, działający na солярке, aby zaoszczędzić energię elektryczną.
5
Można zamiast suszenia powietrzem używać lampy na podczerwień, co przyspieszy proces kilka razy i ułatwi malowanie авомобиля. Zaznacz w покрасочную aparat wyposażenie: kompresor z zainstalowanym odbiornikiem, a także краскопульт. Nie zaleca się malowanie samochodu samemu, nie mając specjalnych umiejętności. Lepiej skorzystać z usług автомаляра.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *