Jak wysłać sms do Australii

Jednym z najbardziej dostępnych i popularnych sposobów podtrzymywania kontaktu ze znajomymi znajdującymi się za granicą, jest dzielenie się wiadomościami sms. Istnieje wiele sposobów, za pomocą których można wysyłać SMS-wiadomości praktycznie w dowolnym kraju na świecie, w tym w Australii.

Jak wysłać sms do Australii

Instrukcja

1
Do wysyłania wiadomości SMS z telefonu komórkowego otwórz menu wiadomości SMS za pomocą klawiszy sterowania lub za pomocą klawisza szybkiego wybierania, jeśli ją wstępnie skonfigurowane. Wybierz podmenu, który jest odpowiedzialny za pisanie nowej wiadomości. Wprowadź numer telefonu odbiorcy w formacie międzynarodowym, czyli z międzynarodowym kodem operatora komórkowego, zarejestrowanego w Australii, czyli „+61”. Jeśli piszesz SMS na numer, który nie jest zarejestrowany w Australii, ale abonent, który jest jego właścicielem, jest w niej geograficznie, użyj standardowego międzynarodowy kod ustalony przez operatora odbiorcy. Następnie wpisz tekst wiadomości i kliknij przycisk „Wyślij”.
2
Można również skorzystać z możliwości wysłania wiadomości SMS ze stron internetowych poświęconych tej usługi, np. http://www.haugsms.narod.ru. Kliknij na link, a następnie wybierz z listy krajów Australii. Dalej będziesz mieć wybór operatora, za którym zamocowany twój odbiorca. Wybierz operatora, po czym zostaniesz przekierowany na stronę wysyłania wiadomości lub bezpośrednio na oficjalnej stronie wybranego operatora. W pierwszym przypadku trzeba wpisać numer telefonu w formacie międzynarodowym i treść wiadomości, po czym wysłać SMS, w drugim przypadku wystarczy skorzystać z mapy, aby znaleźć formularz wysyłania wiadomości SMS.
3
Jeśli sam numer, na który chcesz wysłać SMS, zarejestrowany w innym kraju, na przykład, w Rosji, i należy do operatora „Megafon”, przejdź na oficjalną stronę firmy megafon.ru do wysyłania darmowych wiadomości. Dokładnie w ten sam sposób należy korzystać w przypadku jeśli twój odbiorca jest właścicielem numeru zarejestrowanego na terenie Australii, ale w danym momencie znajduje się na jej terytorium.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.