Jak znaleźć cache

Cache jest logiczne repozytorium nagrań ostatnich nazw zdalnych zasobów. Jest to swego rodzaju bufor pośredni zawierający informacje, prawdopodobieństwo użyteczności której najbardziej głośne. Cache jest niezbędny do optymalizacji wydajności komputera: dynamicznie ustalając ostatnie zapytania, cache po ponownym zwróceniu się do nich znacznie przyspiesza czas następującej kwerendy.

szukamy cache razem

Instrukcja

1
Plik pamięci podręcznej jest również nazywany plikiem głównych linków, tak jak wpisy ostatnio odwiedzane zasobów zachowują się informacje dotyczące serwerów głównych. Informacja ta służy do szybkiego przekierowania zapytań przy następnym dostępie do zasobów zdalnych. Pełniąc ważną funkcję optymalizacji pracy komputera, cache jednocześnie może znacznie pogorszyć wydajność. To może być związane z наполненностью pamięci podręcznej zbędnych, niepotrzebnych informacji.
2
Jak znaleźć cache, jeśli wystąpi konieczność czyszczenia tego pliku lub przeprowadzenia innych manipulacji nad nim? Cache znajduje się w folderach systemowych, ukrytych od użytkownika, dlatego aby wyświetlić plik pamięci podręcznej, należy najpierw skonfigurować wyświetlanie folderów systemowych i rozszerzeń plików.
3
Następnie wyświetlić folder System32, znaleźć folder Dns, w którym znajduje się plik Cache.dns. Ten plik jest w pamięci podręcznej.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.