Jak sprawdzić telefon na adres w Kazaniu

Zdarza się, że trzeba znaleźć osobę lub organizację w Kazaniu, a znasz tylko adres. W tym przypadku, można znaleźć potrzebne informacje, korzystając z jednej z metod.

Jak sprawdzić telefon na adres w Kazaniu

Trzeba

  • Program Doublegis lub Городинформ, telefoniczna.

Instrukcja

1
Dowiedz się numer telefonu stacjonarnego za pomocą przewodnika lub dodatkowego serwisu, który jest dostępny telefonicznej stacji. Informacja ta zazwyczaj znajduje się w otwartym dostępie. Wyjątek stanowią tylko te osoby, które przy zawieraniu umowy z dostawcą związku podałeś zakaz umieszczania informacji o swoim numerze telefonu w spisie.
2
W celu uzyskania informacji o numerze telefonu stacjonarnego konkretnej osoby, która mieszka w Kazaniu, kup podręczniki w księgarniach lub użyj znaleźć w menu pomocy swojej centrali telefonicznej. Często usługi te są dostępne za opłatą, w tym przypadku operator musi ostrzegać temat kosztów tego rodzaju usługi. Nazywaj dokładny adres zamieszkania abonenta, a nie faktycznego zamieszkania (jeśli nie pasują), w przeciwnym razie może pojawić się nieprawdziwe informacje.
3
Służy do wyszukiwania w internecie (np. http://spravkaru.net/kazan/. Wpisz w odpowiednie okienko znane ci dane i kliknij „Szukaj”. Należy zachować ostrożność podczas wyszukiwania numeru telefonu za pomocą innych środków – niektóre z nich wymagają numer telefonu komórkowego do wysyłania płatnego sms-a. Najprawdopodobniej dostaniesz nieprawdziwe informacje, lub w ogóle niepotrzebnie wydasz swoje pieniądze.
4
Jeśli nie możesz znaleźć potrzebne informacje w książkach telefonicznych lub nie dowiedzieli się ją u dostawców usług telekomunikacyjnych, skorzystaj z wyszukiwarki w portalach społecznościowych czy na forach. Być może wśród tych osób, które korzystają w ten sposób komunikowania się, znajdą się tacy, którzy znają odpowiednie osoby i podpowie jego numer telefonu.
5
W przypadku jeśli potrzebujesz informacji o jakiejkolwiek organizacji, skorzystaj elektronicznych przewodników Doublegis lub Городинформ. Wpisz w polu wyszukiwania nazwę katalogu, przejdź na oficjalnej stronie odpowiedniego podręcznika i zainstaluj program na swoim komputerze. Uruchom go i w polu wyszukiwania wpisz znany adres. System wyświetli ci się numer telefonu, który jest zarejestrowany na tej stronie – to będzie rzetelna informacja.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.