Jak wysłać sms na telefon przez internet

SMS jest jednym z najbardziej wygodnych sposobów informowania abonenta. Do wysyłania wiadomości możesz używać telefonu, tak i za darmo wysyłać je przez internet, za pomocą komputera.

Jak wysłać sms na telefon przez internet

Instrukcja

1
Najprostszym sposobem, aby wysyłać SMS jest korzystanie z oficjalnych stron internetowych operatorów telefonii komórkowej. W tym przypadku jedyne, co musisz wiedzieć – to operatora komórkowego obsługującego numer, na który chcesz wysłać SMS. Skorzystaj z wyszukiwarki aby znaleźć na jego oficjalnej stronie internetowej, po czym skorzystaj z mapy strony, aby przejść do formularza bezpłatnego wysyłania wiadomości SMS. W niektórych przypadkach może być wymagana rejestracja. Wprowadź numer, zgodnie z wymaganiami wysyłki podanymi na stronie internetowej, a także tekst wiadomości i przesiewanie znaki, po czym wyślij wiadomość.
2
Do wysyłania wiadomości za granicę należy stosować specjalistyczne strony internetowe, które zawierają linki do formularza wysyłania wiadomości SMS, znajdujących się na stronach internetowych zagranicznych operatorów telefonii komórkowej. W tym przypadku należy najpierw wybrać kraj, a następnie wybrać operatora osoby, do której wysyłasz wiadomość. Zostaniesz przekierowany do formularza wysyłania wiadomości. Należy pamiętać, że jeśli wysyłasz SMS-a na numer abonenta, który znajduje się za granicą, ale jest obsługiwany przez rosyjskich operatora, należy wysyłać SMS ze strony rosyjskiego operatora.
3
Dla stałej wysyłania wiadomości wygodne programy takie jak gg albo mail.agent. Korzystanie z tych programów pomoże ci regularnie wysyłać darmowe SMS na numery, które można zapisać w kontaktach danych aplikacji. Na przykład, aby wysłać wiadomości za pośrednictwem mail.agent wystarczy zainstalować aplikację i zalogować się do niego, po czym dodać numer telefonu do listy kontaktów do rozmów i SMS. Po kliknięciu na kontakt przed tobą otworzy się okno programu, w którym można wpisać tekst wiadomości SMS. Należy pamiętać, że podczas korzystania z łacińskiej układu można korzystać z większej liczby znaków i, w konsekwencji, SMS będą bardziej znaczące.
logo
Kategoria:
Popularne

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.