Jak złożyć paszport przez internet

Po utworzeniu serwisu usług publicznych, których możecie następnie zmienić paszport stało się możliwe za pośrednictwem internetu. Zrobić to może każdy obywatel Federacji Rosyjskiej, który przeszedł procedurę rejestracji i wypełnić formularz.

Jak złożyć paszport przez internet

Instrukcja

1
Przed tym jak wysłać wniosek na wyrobienie nowego paszportu, trzeba się zarejestrować. W tym celu przejdź na stronę www.gosuslugi.ru i znajdź link „Obywatelstwo, zameldowanie, wizy”. W wyświetlonym menu wybierz „Odbiór paszportu”. Z trzech opcji zaznacz odpowiedni.
2
Znajdź przycisk „Wyślij wniosek”. Kliknij na niego, aby rozpocząć proces rejestracji na stronie internetowej. Wprowadź w odpowiednie pola prawdziwy numer telefonu i e-mail, a także dane paszportowe i pokój СНИЛС. Tylko w jego obecności można zmienić zagraniczny dokument przez internet.
3
Po pewnym czasie z prośbą o potwierdzenie rejestracji przychodzi na e-mail. Kliknij na link w e-mailu, aby kontynuować procedurę. Po to tajny kod i instrukcje zostaną wysłane na telefon komórkowy. Wprowadź go w specjalnym oknie w gabinecie na miejscu www.gosuslugi.ru.
4
Ostatnim krokiem rejestracji jest uzyskanie jeszcze jednego hasła na mail. Ten koperta przyjdzie na adres podany w górze o zameldowaniu w общегражданском paszporcie. Zazwyczaj przesyłka trwa od jednego do trzech tygodni. Po wpisaniu otrzymanego kodu, będzie można uzyskać dostęp do składaniu wniosku o wydanie paszportu.
5
Wypełnij formularz-oświadczenie, wpisując w odpowiednich polach wyboru wiarygodne informacje i dołączyć zdjęcie. Kliknij przycisk „Wyślij”. Jeśli w formularzu zostaną wykryte błędy, system nie pozwoli wysłać ankietę w Zarządzanie Federalnej służby migracyjnej, i przeznaczy nieścisłości na czerwono. Popraw je i spróbuj jeszcze raz.
6
Ankieta będzie sprawdzać w ciągu jednego do czterech tygodni. Po tym pracownicy oddziału federalnej służby migracji w miejscu rejestracji skontaktuje się z tobą i poproszony o udanie się z oryginałami dokumentów. Przez trzy do siedmiu dni po tej wizycie twój paszport będzie gotowy.
logo
Kategoria:
Popularne

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.