Jak zorganizować przestrzeń w kuchni

Kuchnia w przeciętnej miejskim mieszkaniu – to nie tylko miejsce do gotowania. Tutaj zbierają się wieczorem z całą rodziną, aby omówić miniony dzień. W kuchni organizują przyjaznych spotkań za kubkiem herbaty i rozwiązują problemy rodzinne. Dlatego tak ważne jest, aby prawidłowo zorganizować przestrzeń w kuchni, aby przebywanie w nim było ładne i wygodne.

Jak zorganizować przestrzeń w kuchni

Instrukcja

1
Określ, gdzie będzie znajdować się trójkąt pracy w kuchni. Każdy proces gotowania sprowadza się do доставанию produktów z lodówki, mycie ich i rozbiorze w zlewie i gotowania na ogniu. Dlatego w trójkąt pracy wchodzą lodówka, zlew i kuchenka. Im mniejsza jego strony, tym łatwiej i wygodniej będzie sobie radzić w kuchni.
2
Zadbaj o dobrym oświetleniu. Nawet w małej kuchni jednego klosza w centrum sufitu jest za mało. Zrób wbudowaną lampkę pracy kuchennych miejsc: umywalki, разделочного stołu i płyty. Oprócz niekwestionowanego udogodnienia, oświetlenie tylko tych obszarów, które są niezbędne w tej chwili pozwala zaoszczędzić energię elektryczną.
3
Zastanów się, jakie przybory kuchenne używasz codziennie, a które tylko w szczególnych przypadkach. Usuń wszystkie piękne, ale niepotrzebne rzeczy z dala od powierzchni roboczej w kuchni. Te przedmioty, których używasz codziennie – naczynia, noże, książka kucharska, powinny być zawsze pod ręką. Różne łopatki, ręczniki, rękawiczki i noże lepiej umieścić na рейлинге obok kuchenki lub blatu. Dla noży można przymocować na ścianie listwę magnetyczną.
4
Wybierz takie meble do kuchni, w której niemal w stu procentach jest objętość wewnętrzną. Odnosi się to szczególnie do małych kuchni. W przypadku deficytu miejsc meble, wyposażona różnymi półkami, szufladami, tace, pojemniki do przypraw, jest po prostu niezbędna. Bo dzięki niej można korzystać wszystkie trudno dostępne miejsca w kuchni, które w normalnej sytuacji nie wciągnęło.
5
Zadbaj o miejscu do karmienia zwierząt domowych. Miski ulubionych powinny być rozmieszczone w taki sposób, aby nie przeszkadzały ciebie i twoich domowników. A zwierzę podczas jedzenia nie powinno mylić się pod nogami lub zatykać trudny do osiągnięcia w wypoczynkowa.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.