Jak znaleźć swoją starą przyjaciółkę

Współczesne życie jest zmienna i krótkie. To obfituje w strome zakręty, migające spotkaniami i nagłe расставаниями. Ale przyjaźń należy do kategorii wiecznych wartości, dlatego tak bardzo chce się odnaleźć starych znajomych, z którymi kiedyś los rozłączył.

Jak znaleźć swoją starą przyjaciółkę

Trzeba

  • – książka telefoniczna;
  • – telefon;
  • – komputer i dostęp do internetu.

Instrukcja

1
Jeśli chcesz znaleźć swoją starą przyjaciółkę, należy w pierwszej kolejności przypomnieć sobie jej nazwisko, imię, drugie imię oraz dokładną datę urodzenia. Dalej należy przywrócić w pamięci takie dodatkowe informacje jak szkoła, studia, gdzie studiowała, sekcji i kubki, które odwiedzała. Ta informacja może ci się przydać w przyszłości.
2
Po tym, jak usystematyzowane wszystkie dostępne informacje, przejdź do wyszukiwarki wydarzeń. Jeśli pamiętasz adres domowy koleżanki, korzystając z łączy przewodniku, sprawdzić jej numer telefonu i zadzwoń.
3
Przedstaw się i wyraźnie wyjaśnić, kto potrzebujesz. Na przykład ja, Kuzniecowa Tatiana Iwanowna szukam swoją dziewczynę Таманову Olgę Сергеевну, która mieszka pod tym adresem. Ważne jest, aby szczegółowo i jasno nazwać siebie, aby twój przyjaciel przypomniałam sobie ciebie. Jeśli byliście blisko do małżeństwa, to nazwij swoje panieńskie nazwisko, bo nowy to raczej nie wie.
4
Jeśli w trakcie rozmowy okazało się, że twoja przyjaciółka wyprowadziła się, a nowi mieszkańcy nie znają jej adres, przejdź do następnego etapu poszukiwań. Zadzwoń do swoich wspólnych znajomych, spytajcie ich, kiedy i gdzie ostatni raz widział swoją dziewczynę.
5
W przypadku braku informacji u znajomych spróbuj znaleźć dziewczynę na portalach społecznościowych. Znaleźć ją z imienia i nazwiska, być może, nie uda się, gdyż po ślubie dziewczyna mogła zmienić nazwisko panieńskie nie określić. Ale ci z pomocą mogą przyjść jej krewni. Jeśli znasz kogoś z nich (niech nawet zaocznie), spróbuj je znaleźć na popularnych portalach internetowych (vkontakte.ru, odnoklassniki.ru, my.mail.ru itp.).
6
Po pierwsze, dowiedz się u nich, czy oni są rodziną swojej dziewczyny (lub coś pomylić). Po drugie, spytajcie ich o tym, jak można znaleźć swoje przyjaciółki lub jak się z nią skontaktować.
7
Jeśli wyszukiwanie w serwisach społecznościowych sukcesem nie przyniosło, a następnie wpisz nazwisko, imię i imię ojca swojej dziewczyny w dowolnej wyszukiwarce (yandex.ru, google.ru, mail.ru itp.). poznaj wydane komputerem wyniki. Wiele wydarzeń miejskiego lub regionalnej skali odzwierciedlenie w internetowych wiadomościach. To właśnie tam, w krótkim komunikacie o naukowym sympozjum, dzień otwartych drzwi, charytatywnej akcji można przypadkowo odkryć informacje o przyjaciółce, której od dawna szukasz.
8
Stosując opisane metody wyszukiwania i uzyskania pożądanego rezultatu, nie zniechęcaj się i zwrócić się do specjalistów — w Krajową usługę wyszukiwania (oficjalna strona internetowa poisk.vid.ru). Wypełnij na stronie internetowej specjalny formularz elektroniczny, wprowadź dane swojej koleżanki i opisz wszystkie etapy poszukiwań podjętych przez was. To pozwoli pracownikom zaoszczędzić czas i nie robić tej samej roboty dwa razy.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *