Jak znaleźć osobę po ojcu, nazwiska, miasta

Rzadko, ale zdarzają się sytuacje, gdy trzeba znaleźć na nie swoich znajomych i ich dzieci. I wtedy trzeba zacząć od minimalnej informacji, gdy nie ma nawet nazwy poszukiwanego człowieka. Tylko jego nazwisko, imię i potencjalne miejsce zamieszkania.

Jak znaleźć osobę po ojcu, nazwiska, miasta

Trzeba

  • – komputer,
  • – dostęp do internetu.

Instrukcja

1
Poszukaj najpierw w internecie. Jeśli poszukiwany przez was człowiek jest aktywny i nowoczesny, to jest to najprostszy sposób, aby nawiązać z nim kontakt. Wpisz nazwisko i znany wam miasto w wyszukiwarkach wierszach Google.com, Yandex.ru, Mail.ru i innych systemów. Zapisz wszystkie znalezione linki, które uznają za odpowiednie.
2
Wypróbuj każdą z nich. Gdzieś mogą być umieszczone zdjęcia, które dadzą ci więcej informacji. Inne strony podpowiedzą, jak można skontaktować się z nazwisku twojego znajomego. Napisz lub zadzwoń do nich. Poproś, aby wyjaśnić ich drugie imię, nie zapominając wyjaśnić, do czego ci to potrzebne. Ludzie niechętnie dzielą się danymi osobowymi, ale łatwo mogą zaoferować usługi, które im nic nie kosztuje. Co najmniej отсеете nieodpowiednie kandydatury.
3
Powtórz zapytanie w tych samych wyszukiwarek, ale podczas pisania w języku łacińskim. Młodzi ludzie mogą zmieniać miejsce zamieszkania, w tym wyjeżdżać za granicę. Zaznacz kontakt ze wszystkimi, którzy mogą być poszukiwanym.
4
Włóż nazwisko i imię w сточку wyszukiwania w najpopularniejszych portalach społecznościowych. Zazwyczaj do tego celu należy zarejestrować się w Google+, Facebook, Vkontakte ” i „Koledzy”. Jeśli liczba imienników okazało się tak wielkie, dodaj w wyszukiwarkę informacje na nazwę miasta. Napisz wiadomość do wszystkich, którzy podszedł w twoich ustawień, z opowiadaniem o swoich poszukiwaniach. I proszę o cierpliwość, gdyż nie zawsze ludzie odwiedzają serwisy społecznościowe regularnie.
5
Umieść ogłoszenia na portalach i stronach internetowych znanego ci miasta, gdzie jest taka możliwość. Opisz swoją sytuację, poproś o pomoc do wszystkich, którzy znają ludzi z takim nazwiskiem i andriej. Nie zapomnij zostawić swoje kontakty. Świat nie jest bez dobrych ludzi, i na pewno zacznie napływać informacje. Sprawdź jej możliwości. Całkiem prawdopodobne, że poszukiwany powiedzie się.
6
Skorzystaj z pomocy programów telewizyjnych, gazet i stron internetowych, zajmujących się poszukiwaniem ludzi. Ktoś świadczy te usługi za darmo, inni pracują za wynagrodzeniem. Przekazać im wszystkie posiadane informacje, a twoje poszukiwania przyspieszyć.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.