Jak znaleźć plik w depositfiles

Depositfiles – jeden z najczęściej odwiedzanych darmowych serwisów. Serwis przestrzega pełną anonimowość, więc na nim nie ma wyszukiwarki. Podczas pobierania pliku, użytkownik otrzymuje link do pobrania, której może on dysponować według własnego uznania: wyślij znajomym, umieścić na stronie internetowej, wkleić na forum lub blogu. W ten sposób, wyszukiwanie pliku w Depositfiles sprowadza się do znalezienia tych linków.

Jak znaleźć plik w depositfiles

Instrukcja

1
Poproś przyjaciół lub znajomych, którzy umieszczają treści na файлообменном serwisie, wysłać ci link do pobrania. Jest to najprostszy i bezpieczny sposób, aby znaleźć plik w Depositfiles. Ponieważ źródło informacji wam znany, można być pewnym, że link nie jest uszkodzony, nie wygasł i prowadzi właśnie do tego pliku, który jest ci potrzebny. Link powinien wyglądać tak: http://depositfiles.com/files/хххххххххх gdzie „x” – układ składający się z dziewięciu cyfr arabskich lub liter alfabetu łacińskiego.
2
Aby pobrać plik, kliknij na link lub wpisz ją w polu adresowym przeglądarki.
3
Skorzystaj z jednej z zewnętrznych wyszukiwarek linków Depositfiles – Rapidlibrary, Sharedigger, Filestube, itp. To innych silników, które są bezpośrednio związane z файлообменному serwisu Depositfiles nie mają. Wpisz nazwę pliku lub część nazwy w polu wyszukiwania. Jeśli wyszukiwarka oferuje wyszukiwanie w wielu файлообменникам, wybierz z listy Depositfiles. Jako dodatkowe opcje niektóre usługi pozwalają wybrać rodzaj lub rozszerzenia, a wyniki wyszukiwania można sortować według trafności, popularności, daty pobrania i wielkości pliku.
4
Spróbuj poszukać linki do plików Depositfiles na wielu rozrywkowych portali, które oferują darmowe pobieranie muzyki, filmów, filmów, książek, programów komputerowych i innych treści, często nawet bez rejestracji. Wiele użytkownicy umieszczają linki do pobrania na tych zasobach. Są one popularne i często посещаемы, a Depositfiles, jak i niektóre inne файлообменники, płaci pieniądze za każde pobranie pobranego pliku. Ten sposób jest najbardziej niebezpieczny z trzech. Po kliknięciu na link jest wielka szansa, aby dostać się na stronę pobierania pliku, a na innej stronie internetowej. Na przykład, może być źródłem z płatnych treści, stron porno lub stronie internetowej, dla bezpieczeństwa komputera.
Należy zwrócić uwagę
Pliki pobrane w файлообменники, nie są sprawdzane pod kątem wirusów. Zanim się poszukiwaniem plików w Depositfiles, zadbaj o ochronę swojego komputera.

logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *