Jak znaleźć osobę, znając datę urodzenia

Jeśli trzeba znaleźć człowieka, to czas wyszukiwania zależy od informacji, którą dysponujesz. Oprócz nazwiska i imienia może być znana i data urodzenia, wtedy szansa na sukces znacznie wzrasta.

Jak znaleźć osobę, znając datę urodzenia

Instrukcja

1
Przejdź na stronę z linku http://www.poisklyudei.ru/search.php. Tutaj można znaleźć człowieka na wiele sposobów, w tym i datę urodzenia.
2
Wyszukaj samodzielnie. Można zacząć od prostego. Przejdź do sieci społecznościowych. Zarejestruj się na stronie „Koledzy”, „W kontakcie”, „W kręgu przyjaciół”, „Mój świat”. Aby znaleźć osoby, data urodzenia, należy wprowadzić te dane w pasku wyszukiwania. Jeśli znane imię i nazwisko, miejsce zamieszkania, to koniecznie wprowadź je. To znacznie zmniejszy geografii wyszukiwania.
3
Nie rozpaczaj, jeśli taka opcja szukaj nie dał rezultatów, gdyż powodem awarii może być kilka. Na przykład, użytkownik nie jest zarejestrowany na stronie. Może on wymyślił pseudonim lub datę urodzenia. W ten sposób zniekształcone dane wpłyną na ciekawiący zapytanie.
4
Zacznij szukać człowieka w różnych stowarzyszeniach. W wielu portalach społecznościowych jest rozdział pod tytułem „Grupy”. Obejmuje on ludzi, którzy mają wspólne zainteresowania, poglądy, wykształcenie, pracę.
5
Jeśli poszukiwany przyszedł na świat 7 stycznia 1991 roku, to odwiedź odpowiednią grupę, do której wchodzą użytkownicy, którzy urodzili się w ten dzień, miesiąc i rok. Zazwyczaj, urodzonych w tym samym czasie bardzo dużo.
6
Wypróbuj stowarzyszenia, które odnoszą się do działalności edukacyjnej. Jeśli wiesz, gdzie studiował osób lub będzie postępować, to znajdź grupę z nazwą placówki oświatowej i wprowadź rok produkcji. Rok wpływy i termin zakończenia można obliczyć na podstawie daty urodzenia.
7
Odwiedź oficjalną stronę internetową szkoły. Teraz wiele uniwersytety i instytucje publikują nazwiska i imiona absolwentów. Przede wszystkim, to się robi, aby pracodawca mógł sprawdzić ważność dyplomu młodszego specjalisty.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.