Jak znaleźć osobę na adres

Jeśli dawno się nie widzieliśmy się ze swoim znajomym i chciałby się spotkać, a u ciebie nie ma żadnych kontaktów, oprócz adresu pocztowego, można spróbować zaprowadzić jakieś pomocy. Za pomocą specjalnych programów w internecie, a także książki telefonicznej miasta, można wyjaśnić, kto mieszka pod adresem, w mieście, w domu i mieszkaniu, w którym kiedyś mieszkał twój najlepszy przyjaciel lub, być może, pierwsza miłość.

Jak znaleźć osobę na adres

Trzeba

  • – książka telefoniczna miasta;
  • – komputer z dostępem do internetu.

Instrukcja

1
Spróbuj udać się na jedną z wielu stron internetowych oferujących usługi w zakresie poszukiwania osób lub do swojej bazy (np. http://adresnyi-poisk.ru/). Wpisz posiadane dane (imię, nazwisko, adres zamieszkania) w odpowiednie pola formularza ogłoszenia. Na niektórych stronach chcesz dołączyć własne zdjęcie i w miarę możliwości zdjęcie poszukiwanego człowieka. To znacznie ułatwia wyszukiwanie.
2
Skorzystaj z usług płatnych serwisów w internecie, działających na zasadzie agencji detektywistycznych (np. www.sherlok.ru). Usługi tego serwisu jest sporo, jednak, można uzyskać najbardziej dokładne, rzetelne i szczegółowe informacje o człowieku, którego szukasz. Płatne usługi takie elektronicznymi pieniędzmi za pośrednictwem systemów płatności (Webmoney, ЯндексДеньги) lub przelewem bankowym na mapę. Należy pamiętać, że takie firmy nie zajmują się poszukiwaniem osób, ogłoszonych w poszukiwaniu, nielegalnych emigrantów, a także brakuje.
3
Skorzystaj telefonicznym przewodniku miasta. Taka kieszonkowy można załatwić przez internet, jak i w miejscach dystrybucji wydawnictw – księgarniach, kioskach prasowych. Znajdź adres i dowiedz się, kto jest zarejestrowany na niego.
4
Sprawdź na stronie www.09service.ru jeśli chcesz uzyskać numer telefonu osoby, której szukasz i przygotować go na spotkanie. Przecież zdarza się, że ludzie, nie видевшиеся wiele lat, mogą nie poznać. Może być, po przybyciu do obcego miasta lub kraju, przyjdziesz na właściwy adres, a przyjaciela nie ma w domu – pojechał na wakacje lub podróż służbową na dłuższy czas. Ponadto, dzięki tej stronie można dowiedzieć się nawet numery pojazdu poszukiwanego człowieka, jeśli on ma, nie ma.
5
Przejdź do jednej z sieci społecznościowych (np. w kontakt lub koledzy). Czasami użytkownicy na stronie podają adres swojego zamieszkania. Wprowadź adres osoby, której szukasz, w kształt „Szukaj ludzi”, a przed tobą pojawi się lista wszystkich mieszkających pod ten adres, z którymi można łatwo skontaktować się.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.