Jak znaleźć numer telefonu na imię i NAZWISKO

Często zdarza się, że występuje konieczność w poszukiwaniu starego znajomego, który z jakichkolwiek przyczyn przeniósł się do innego miasta, dzielnicy lub krawędź. Jego numer telefonu, możesz spróbować znaleźć, znając nazwisko, imię i imię odojcowskie.

Jak znaleźć numer telefonu na imię i NAZWISKO

Trzeba

  • – wyszukiwarki w internecie
  • – bazy operatorów sieci komórkowej

Instrukcja

1
Jednym z najprostszych sposobów, aby znaleźć numer telefonu komórkowego, imię i NAZWISKO – to użyć wyszukiwarki w sieci internet. Aby to zrobić, wpisz wszystkie dane o wybranym przez ciebie osobie na każdej ze stron internetowych: http:yandex.ru, http:mail. pl, http:rambler.ru, http:google.ru i, być może, uda ci się obliczyć numer telefonu, który trzeba odkryć. W tym przypadku, jeśli ta metoda nie zadziała, spróbuj skontaktować się z innym specjalistycznym wyszukiwarkom.
2
Należy pamiętać, że niektóre usługi tego rodzaju mogą być płatne. Na początek spróbuj skorzystać z bezpłatnych usług, a jeśli mimo to żądany numer nie uda się znaleźć, nie martw się i przejdź do płatnych zasobów. Ale bądź ostrożny i bardzo uważać, aby nie ulec prowokacje oszustów.
3
W żadnym wypadku nie należy wysyłać krótkie wiadomości sms do opłacenia kosztów usług. Należy pamiętać, że cena usługi, która znajduje się na miejscu, najczęściej różni się od prawdziwej wartości. Aby nie dać się złapać na takie sztuczki, postaraj się przeczytać opinie o tym miejscu na forach o odpowiedniej tematyce.
4
Jeszcze jedna opcja wyszukiwania numeru telefonu według nazwiska, imienia i nazwisko rodowe osoby – zakup baz danych operatorów telekomunikacyjnych. Pamiętaj, ta metoda wymaga finansów, ale jest on jednym z najbardziej udanych. Ponadto, kupując dysk, będziesz miał możliwość korzystania z bazy wielokrotnie i obliczać pokój w nowo zaistniałej potrzeby.
5
Nie zapomnij, że wszystkie metody dowiedzieć się dane osobowe o innych ludziach są niezgodne z prawem. Dlatego, aby uniknąć problemów z organami ścigania, kupując dysk, bądź pewien, że to nie jest piracka wersja.
logo
Article Categories:
Telefony komórkowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *