Jak znaleźć komentarze

Za każdym razem, wstawiając zdjęcia i filmy na swoją stronę „Vkontakte”, chcemy uzyskać ciekawe komentarze. Zobacz to, co napisałeś pod zdjęciami i rolkami bułka z masłem.

Jak znaleźć komentarze

Trzeba

  • Dostęp do internetu, rejestracja na stronie „Vkontakte”.

Instrukcja

1
Przejdź na swoją stronę na miejscu „Vkontakte”. Zazwyczaj wszystkie nowe komentarze pod zdjęciami, rolki, nawet te, które pozostawiają na ścianie) teraz są oznaczone w sekcji „Moje wiadomości”. Po lewej stronie zdjęcia (avatara) na liście opcji znajdź pozycję „Moje wiadomości”.
2
Liczba nowych komentarzy będzie oznaczone w nawiasach obok z napisem „Moje wiadomości”. Najedź na nią kursorem i kliknij raz lewym przyciskiem myszy. Po kilku sekundach pojawi się ten rozdział, a zobaczysz wszystkie najnowsze komentarze na materiały zamieszczone na twojej stronie.
3
Stuknij w górnej części tej strony opcję „Komentarze”. Przed tobą otworzy się strona, gdzie można śledzić wszystkie dyskusje, zdjęcia i inne, gdzie ty zostawiłaś swój komentarz. W miarę przewijania strony w dół będziesz wracać do starych komentarzy.
4
Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie komentarze, które zostawiały użytkownicy serwisu pod swoimi zdjęciami, to wejdź na stronę swoich albumów fotograficznych. Aby to zrobić, kliknij na opcję „Moje zdjęcia”, znajdujący się z lewej strony lub przejdź do albumów fotograficznych, które znajdują się pod listą znajomych.
5
Na stronie z albumami, w górnej części znajdź opcję „Komentarze do albumów”. Kliknij na niego raz lewym przyciskiem myszy i przed tobą pojawią się wszystkie komentarze do zdjęć.
6
Aby zobaczyć komentarze do plików wideo pobranych na swoją stronę, przejdź do „wideo” (znajdują się one na stronie <url> pod albumami fotograficznymi) lub wybierz opcję „Moje wideo”, znajdujący się po lewej stronie strony.
7
Na stronie filmy z prawej strony znajdź opcję „Opinie komentarze” i kliknij na niego raz lewym przyciskiem myszy. Przed tobą otworzy się pełna lista komentarzy do twoich rolek. Każdy wpis można na życzenie usunąć, jeśli naciśniesz odpowiedni przycisk znajdujący się z każdym komentarzem użytkownika.
logo
Article Categories:
Sieci społecznościowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *