Jak znaleźć osobę na stronach internetowych

Aby znaleźć tego lub innego człowieka opcjonalnie zatrudnić detektywa. W rolę prywatnego detektywa zastąpił internet. Z jego pomocą można znaleźć, jak byłych kolegów, jak i pierwszej miłości.

Jak znaleźć osobę na stronach internetowych

Trzeba

  • – Posiadanie KOMPUTERA z dostępem do internetu
  • – Znajomość imienia i nazwiska poszukiwanego człowieka
  • – Miejsce zamieszkania, zawód, hobby odpowiednie osoby i własność innych informacji o charakterze osobistym
  • – Zdjęcie tego człowieka

Instrukcja

1
Wpisz imię i nazwisko człowieka zgubionego w pasku wyszukiwarki, na przykład „Google” lub „Yandex”. System <url> daje stron internetowych, gdzie jest wymienione nazwisko wybranej osoby. Oczywiście, w tym przypadku duże ryzyko błędu, bo imienników w sieci jest mnóstwo.
2
Poszukaj interesującą ciebie osoba na portalach społecznościowych. W większości z nich łatwe wyszukiwanie, który oferuje szukać i w imieniu, i na wiek i miasto zamieszkania. Najbardziej popularne zasoby, które w swojej сыскной pracy po prostu trzeba odwiedzić: „Koledzy” (http://www.odnoklassniki.ru), „Vkontakte” ( http://vkontakte.ru), „Facebook” (http://ru-ru.facebook.com), „W kręgu przyjaciół” (http://vkrugudruzei.ru), „Mój świat” (http://my.mail.ru.) Istnieją także strony z wyszukiwania osób według płci, na przykład, „Sąsiedzi online” (http://sosedi-online.ru). Jeśli wiesz dokładnie miasto, w którym mieszka twój dawny sąsiad z ławki, możesz poszukać w sieci książka telefoniczna abonentów wybranego miasta.
3
Szukać odpowiedniej osoby można i okrężną drogą, jeśli poprzednie poszukiwania spełzły na niczym. Wiesz, że przyjaciółka sukces w karierze? Odwiedź stronę internetową „Profesjonaliści” (http://professionali.ru/). Również w miejscu pracy, możesz spróbować znaleźć człowieka w „Twitter” (http://twitter.com). Jest informacja, że współlokatorka niedawno została mamą? Twój sposób na dzieci-rodziców witryn, na przykład, „Baby blog” ( http://www.babyblog.ru). Wiesz, że kolega interesował się turystyką lub hodowla kotów? Spróbuj dać ogłoszenia o poszukiwaniu w odpowiednim wspólnoty „Żywego dziennika” (http://www.livejournal.ru). Byłych kolegów poszukaj na stronie http://soslujivzi.ru.
4
Znaleźć człowieka można tylko na podstawie jego zdjęcia. Do tego są specjalne strony internetowe. Jedyny minus — większość z nich w języku angielskim. Na przykład, strona internetowa http://www.tineye.com po załadowaniu zdjęcia daje użytkownikowi wszystkie podobne obrazy. Także spróbować znaleźć zgubionego na zdjęciu na stronie internetowej http://googleblog.blogspot.com/2009/10/similar-images-graduates-from-google.html i http://www2.picitup.com. http://www.wesee.com/en/home.aspx. Należy wziąć pod uwagę, że dzisiaj przeszukaj zdjęcia najbardziej малоэффективный.
5
Cudzoziemca można znaleźć za pomocą strony internetowej „People” (http://www.pipl.com).
Należy zwrócić uwagę
Najłatwiej znaleźć w sieci młodych ludzi i tych, którzy prowadzą aktywną społeczną i zawodową życie. Jednak nie mało w naszym kraju jeszcze tych, którzy korzystanie z komputerem na razie po prostu nie opanował.

Porada
Jeśli wyszukiwanie na wszystkich tych stronach nie był zadowalający, można udać się na oficjalną stronę programu „Czekaj na mnie” (http://poisk.vid.ru). Pracownicy projektu szukają ludzi w najbardziej odległych zakątkach Rosji, tam gdzie o obecności w internecie, po prostu nie słyszał. Tutaj można dowiedzieć się nie szuka, czy ktoś ciebie.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.