Jak znaleźć człowieka w рамблере

Dziś jest całkiem realne znaleźć człowieka za pomocą internetu. Taką usługę reprezentują wiele serwisów społecznościowych, specjalne zasoby i usługi pocztowe. W tym „Rambler”, jest w stanie nie tylko przekazać najnowsze wiadomości, opowiedzieć o pogodzie…, ale i znaleźć przyjaciół. Gry, randki, horoskop – to tylko mała próbka ogromnych możliwości tego zasobu.

Jak znaleźć człowieka w рамблере

Trzeba

  • – rejestracja na „Рамблере”.

Instrukcja

1
Odzyskać kontakt, znaleźć utraconego przyjaciela lub znajomego, zarejestrowanego na „Рамблере”, nie sprawia problemów. Co prawda, aby to zrobić należy zalogować się na tej stronie.
2
Zazwyczaj po rejestracji „Rambler”, oprócz skrzynki e-mail, zapewnia użytkownikowi szereg dodatkowych funkcji, w tym – komunikacja na stronie internetowej randki i poszukiwanie nowych (lub starych) znajomych.
3
Aby znaleźć odpowiednią osobę, na stronie głównej serwisu „Randki” wypełnij specjalny formularz. Należy pamiętać: im więcej hrabia wypełnić, tym szerzej i dokładniej będzie wyszukiwanie. W pole „Chcę znaleźć określić płeć osoby, w rubryce „Wiek” – liczba lat (użyj czasu: „od” – „do”). W pasku z napisem „Gdzie” wprowadź planowanej miejsce zamieszkania: kraj, miasto. I nie zapomnij, aby określić cel randki, wybierając jeden z proponowanych udogodnień dostępnych opcji: „przyjaźń”, „miłość”, „seks”, „małżeństwo”, „nie ważne”.
4
W razie potrzeby wprowadź ustawienia zaawansowane przy użyciu funkcji szukanie zaawansowane. Kliknij odpowiedni link, a następnie zaznacz punkty w każdej kolumnie. Na stronie jest ich kilka: cel randki, stan cywilny, typ, używki, sytuacja materialna, dostępność, zdjęcia, kamery, itp. Oraz w razie potrzeby można określić pożądane dla twojej znajomej seksualne pragnienia, a nawet markę samochodu. Prawda, wprowadzenie tych danych pomoże tylko wtedy, gdy poszukiwany człowiek wstępnie wskazał je w swojej ankiecie. Następnie kliknij przycisk „szukaj”.
5
Komunikować się, wyszukiwać znajomych w różnych sieciach i utrzymywać z nimi stałą łączność pomaga również specjalny komunikator „Rambler-Kontakty”. Korzystanie z tej aplikacji można dodawać znajomych, wysyłać wiadomości sms lub wiadomości e-mail.
6
Użytkownik, wyszukiwanie którego dokonywany był na miejscu, będzie stale na bieżąco z wszystkimi jego „prośby”. Odpowiednie powiadomienia otrzyma w formie wiadomości e-mail. Jednak ta usługa jest dostępna tylko dla tych, którzy mają skrzynkę na „Рамблере”. Taką przydatną funkcję usług usługa „Nie szukają czy ciebie”.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.