Jak znaleźć hasła w Operze

Zgadzam się, że nie jest to wygodne, za każdym razem wpisywać loginu i hasła podczas logowania się na któreś stronie internetowej. Do takich celów w przeglądarkach jest to funkcja do zapisu danych, a Opera nie jest wyjątkiem.

Jak znaleźć hasła w Operze

Instrukcja

1
W systemie otwórz „opcje folderów”. Dla Windows XP: przejdź do menu „Start”, kliknij „Panel sterowania”, następnie w „opcje folderów”. To jeśli w panelu sterowania znajduje się klasyczny wygląd. A jeśli nie, to przejdź do „Start”, następnie „Panel sterowania”, a następnie „Załatwienie tematu” i „opcje folderów”. Dla Windows 7: kliknij w menu „Start”, dalej w „Panel sterowania”, następnie w „Opcje folderów”. Lub tak: „Start”, następnie „Panel sterowania”, a następnie „Wygląd i personalizacja”, a następnie „Opcje folderów”.
2
Kolejność działań jest dalej taki sam dla każdej z przedstawionych systemów operacyjnych: otwórz zakładkę „Widok”, na samym dole na liście znajdź „ustawienia Dodatkowe”, w pobliżu miejsca o nazwie „Pokaż ukryte pliki, foldery i dyski” zaznacz pole wyboru.
3
Pobierz, zainstaluj na komputerze program Unwand, uruchom go. Powinno otworzyć się nowe okno. Wprowadź w nim ścieżkę do pliku przeglądarki Opera, w której są przechowywane wszystkie informacje na temat zapisanych haseł.
4
Wybierz plik o nazwie wand.dat, znajduje się on w folderze docelowym. Kliknij „Otwórz”. Katalog Appdata – domyślnie jest to folder ukryty w systemach operacyjnych. Dlatego, aby program Unwand widziałam jej w poprzednich kroków i zrobili jej otwartej.
5
Zniknie okno programu Unwand. Zamiast niego pojawi się nowe, mniejsze wielkości, w którym będą wyświetlane i hasła i loginy do nich. Najpierw znajdź nazwę zasobu sieci web, a już za nim pójdą hasło i login do logowania się na nim.
Porada
Jeżeli na komputerze działają inni ludzie, i nie chcesz, aby wchodzili pod twoim loginem do zasobów, które odwiedzasz, i przeczytać informacje poufne, to usuń zapisane hasła. Jak to zrobić, czytaj tutaj http://24beautysummary.com/kak-9264-kak-udalit-sohranennye-paroli.

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.