Jak znaleźć dalekiego krewnego

Można wymienić kilka powodów, dla których utrata komunikacji z człowiekiem. Nie oznacza to jednak, że kontakt z nim ostatecznie zgubiony. Oczywiście, jest nadzieja, że ludzie sami cię odnajdą. Ale możesz zająć się poszukiwaniem dalekiego krewnego, starych znajomych już teraz. To trudne, ale możliwe.

Jak znaleźć dalekiego krewnego

Trzeba

  • – wyjście do internetu;
  • – informacje z miejskiego archiwum;
  • – stare e-maile;
  • – zdjęcie człowieka.

Instrukcja

1
Znajdź wszystkie stare wiadomości e-mail. Być może, kiedyś wcześniej pisałyście z odpowiednią osobą. Na kopercie można zobaczyć adres pocztowy. Napisz list, i, być może, uda się wznowić stosunki z ciekawiący człowiekiem.
2
Przejdź do sieci społecznościowych. Najbardziej znanym z nich jest strona internetowa „Vkontakte”. Nie odstają od niego „Koledzy”, Facebook, „Mój świat”. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że znajdziesz odpowiednie osoby za pomocą danych zasobów.
3
Należy pamiętać, że szukać trzeba nie tylko znane nazwiska, bo człowiek mógł wyjść za mąż i się ożenić. Jeśli twoi krewni wyjechali za granicę, to korzystaj z sieci społecznościowych w skali międzynarodowej.
4
Odwiedź archiwum miejskie, gdzie kiedyś mieszkali i, być może, mieszka twój zaginiony krewny. Można tam znaleźć informacje o tym, gdzie należy szukać rodziny. Przy tym można dowiedzieć się wiele informacji na temat własnej rodziny.
5
Jeśli jesteśmy pewni, w jakiej miejscowości znajdują się żądaną ludzie, to spróbuj wejść na miejskim forum. Jeszcze lepiej, jeśli masz zdjęcie poszukiwanego, bo praktycznie wszyscy mieszkańcy miasteczka lub nawet metropolii znają się nawzajem, jeśli nie osobiście, to przez swoich przyjaciół i znajomych.
6
Wyrusz na wyprawę w to miejsce, gdzie mógł przebywać. Można umieszczać zdjęcia i nakłaniać pomocy. Być może uda ci się znaleźć dalekiego krewnego.
7
Daj ogłoszenie w lokalnej prasie. Najlepiej, aby była to płatna edycja, więc twój wniosek zostanie położony na pierwszych stronach. Nie skąpić wydać, bo chcesz szybkiego efektu.
8
Skontaktuj się z programu telewizyjnego pod nazwą „Czekaj na mnie”. Zazwyczaj usługa ta zajmuje się wyszukiwaniem ludzi całkowicie za darmo. Zarejestruj się na stronie i wypełnić prosty formularz wyszukiwania. Jeśli pojawią się jakieś informacje o искомом człowieku, coś ci znać. Więc zostaw swój adres e-mail lub telefon.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.