Jak znaleźć abonenta za pośrednictwem internetu

Aby znaleźć lokalizację dowolnego abonenta jednej z sieci komórkowych, znając jego numer telefonu, można skorzystać z usług świadczonych firmami-dostawcami za pośrednictwem oficjalnych stron internetowych w internecie.

Jak znaleźć abonenta za pośrednictwem internetu

Trzeba

  • – dostęp do internetu;
  • – zgoda abonenta

Instrukcja

1
Wyślij zapytanie do „Megafon” dla lokalizacji abonenta ze strony internetowej: locator.megafonkavkaz.ru zawiera następujący tekst: *148*numer #. Otrzymasz odpowiedź w formie wiadomości sms z lokalizacją osoby i kartą, którą można wyświetlić na ekranie telefonu komórkowego lub komputera.
2
Przed rozpoczęciem korzystania z tej usługi należy wcześniej uzyskać zgodę interesującego rozmówcy na to, że zostanie ustalona jego położenie. Aby umożliwić takie działania, abonent powinien wysłać wiadomość sms z tekstem „+” i numerem telefonu (w formacie +7928ххххххх) na następujący numer: 000888. Należy pamiętać, że za korzystanie z usługi operator pobiera opłatę w wysokości około pięciu rubli (za każdy monit).
3
Aby znaleźć rozmówcę, MTS, przejdź na stronę internetową pod adresem: http://www.mpoisk.ru/friends/ Podłączyć usługę „Lokator”, dającą możliwość określania lokalizacji abonentów jak MTS, jak i Megafon.
4
Kliknij przycisk „Połącz usługę”, a następnie wyślij imię i numer telefonu znajomego w bezpłatnej wiadomości sms na numer 6677. Ale po pierwsze, tutaj również trzeba uzyskać zgodę abonenta na określenie jego lokalizacji. W swoim wniosku abonent jest w tym przypadku automatycznie dostaje pytanie o zgodę na takie działania z podaniem swojego numeru telefonu. W przypadku zgody abonenta, otrzymasz szczegółowe informacje z mapą okolicy, w którym znajduje się abonent. Należy pamiętać, że rejestracja usługi odbywa się za darmo, ale każdy wniosek będzie kosztować około dziesięciu rubli (w zależności od taryfy).
5
Jeśli potrzebujesz, aby znaleźć abonenta sieci „Beeline”, skorzystaj z usługi „Komórka lokator”, oferowanej przez operatora. Połączyć się z nią można na stronie głównej oficjalnej strony internetowej „Beeline”. Aktywacja tej usługi odbywa się na podstawie numeru: 06849924. Zapytanie odbywa się za pomocą sms-a z tekstem „L” na numer 684. Cena żądania – około dwóch i pół rubli.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.