Jak zmusić się do uprawiania sportu

„Dawno, dawno temu trzeba by poćwiczyć…”, – tak myślisz, ale nadal spędzać wieczory przy telewizorze i denerwować większym fałdy na brzuchu. Trzeba to od dawna, ale o to, jak przekonać siebie, że to naprawdę trzeba zrobić? Czasami bardzo trudno oderwać się od swojego codziennego życia (lub od kanapy) i zająć się swoim rozwojem fizycznym. Jeśli masz chęć, aby uprawiać sport, ale jakoś nie wychodzi zacząć, ale poniższe porady – dla ciebie.

Nie ma takich ludzi, którym nie jest potrzebna by była aktywność fizyczna

Instrukcja

1
Aby przekonać się, że naprawdę trzeba uprawiać sport. Wymówki nie masz znajdą się zawsze – nie ma czasu, „ja i tak wystarczająco aktywny”, „sport – to nie dla mnie, jestem w świetnej formie” i jeszcze wiele, wiele więcej. Wszystkie te zastrzeżenia naciągane, ale na razie jest przynajmniej jedna, ona nie pozwoli ci rozpocząć zajęcia. Nie ma takich ludzi, którym nie jest potrzebna by była wysiłek fizyczny, aby zachować zdrowie i wytrzymałość. A już trzy godziny w tygodniu można wykroić.
2
Zaplanuj czas na treningi. Wyjąć swój gruby ręka zakryła kalendarz i zaznacz tam kilku konkretnych godzin na zajęcia sportowe. Koniecznie zaznacz to właśnie poszczególne zegarek treningowy, nie należy polegać na abstrakcyjne „kiedy czas będzie”, bo na pewno znajdziesz później, niż zająć to czas, na przykład, jedzeniem chipsów przed telewizorem.
3
Znajdź sobie partnera. A najlepiej kilku podobnie myślących osób, które zaczynają uczyć się razem z tobą. Będziesz stale wspierać i подначивать siebie, gdy ktoś chce być leniwa. Ponadto, w towarzystwie zawsze weselej, niż jeden.
4
Wybierz sport dla siebie. Nikt nie chce zajmować się tym, co mu się nie podoba. Dobra, teraz kluby fitness oferują wszelkie programy sportowe, tak, że można łatwo znaleźć sobie coś dla siebie. A może być ograniczone do zwykłych пробежками na świeżym powietrzu. Najważniejsze jest to, abyście mieli z tego przyjemność.
5
Przestań porównywać się z innymi. Jeśli w sali fitness można zobaczyć kogoś z eleganckich kostkę na prasie i pomyśleli: „U mnie tak nigdy nie uda!”, to naprawdę nic nie wyjdzie. Ty to ty, i tylko ty możesz zdecydować, jak u ciebie sprawy pójdą.
6
Przestańcie ważyć się codziennie. Jeśli zdecydujesz się schudnąć za pomocą aktywności fizycznej, to przestań śledzić każdy dzień swój ciężar – nie zmniejszy się tak szybko, jak się zezłościcie, że nie otrzymujesz wynik. Spędzasz kontrolne ważenie raz w tygodniu.
7
Zasada ćwiczyć opuszczone lekcje. Jeśli przegapiłeś jezdze raz i stwierdzili, że to nic strasznego, to zauważysz i drugi, i trzeci, i wreszcie, całkiem забросите sport.
8
W rzeczywistości, ten krok powinien stanąć na samym początku, ale chciałbym je zakończyć. Postaw sobie cel. Co chcesz dostać od uprawiania sportu? Poprawić sylwetkę? Wzmocnić zdrowie? Określ swój cel i iść do niej.
Należy zwrócić uwagę
Co więcej, odpowiedź na pytanie, jak zmusić się do uprawiania sportu, będzie jeden – w ŻADEN sposób. Tak, moi drodzy, nie można zmusić się coś zrobić z pod laski. Musisz CHCIEĆ trenować. Przesłanek do tego może być wiele. Na przykład wzmocnić swoje zdrowie, usunąć nadmiar жирок, budować mięśnie lub nauczyć się oprzeć хулиганам.

Porada
Jak zmusić się do uprawiania sportu wskazówka nr 2. Znajdź partnera lub całą firmę do uprawiania sportu lub wypraw na siłownię. I nie rozpaczaj w tym przypadku, jeśli twój kolega coś wychodzi lepiej niż u ciebie, wręcz przeciwnie, zwiększcie tempo, postaraj się go dogonić lub prześcignąć. Dziewczyny w ogóle głupio przyjść do sali gimnastycznej, gdzie wiele nieznanych mężczyzn.

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.