Jak to się w formę do lata

Wiele osób chce dobrze wyglądać w czasie sezonu letniego, aby na plaży nie uderzyć twarzą w błocie. Ale wynik jest zazwyczaj zależy od tego, ile czasu wydawania pieniędzy na treningu i przestrzegane, czy tryb zasilania podczas poza sezonem.

Jak to się w formę do lata

Trzeba

 • – sportowy kształt;
 • – aparat fotograficzny;
 • – wygodne buty do biegania;
 • – siłownia;
 • – naturalne produkty.

Instrukcja

1

Jak szybko to się w formę do lata: eksperci X-Fit o sposobach, niuanse i pułapki szybkich metod

Pragnienie, aby schudnąć natychmiast prześladuje nas niezależnie od pory roku, ale latem ten temat staje się wyjątkowo aktualne. Nie warto szukać odpowiedzi na kobiecych forach i ryzykować zdrowiem. O tym, jak doprowadzić się do porządku w krótkim czasie bez szkody dla organizmu, mówi Rusłan Panow, ekspert-metodystyczny i koordynator kierunku grupowych programów federalnej sieci klubów fitness X-Fit.

Pragnienie, aby schudnąć szybko, bez wysiłku i nie jest tak nieszkodliwe, jak może się wydawać na pierwszy rzut oka. Praktycznie każdy program ekstremalne odchudzanie polega na restrykcyjną dietę. Wykwalifikowani trenerzy i lekarze sportowe tego nie akceptują, ponieważ podobne „doświadczenia” mają negatywny wpływ na metabolizm i hormonalnej systemie. Ale co zrobić, kiedy do urlopu pozostaje mniej niż miesiąc, a opcje są jeszcze dalekie od idealnych? Przestrzegać zasad „inteligentnego” fitness!

W sieci X-Fit działa opatentowany system jest należycie kontrolowane metod treningowych Smart Fitness, oparta na nauce i opanowaniu zasad naturalnej biomechaniki. Wysokiej jakości fitness w tym systemie pozwala prowadzić się w formę, bez szkody dla zdrowia ze względu na fakt, że ciało przyzwyczaja się poruszać anatomicznie prawda. Zajmując się w ramach tych programów, człowiek znacznie szybciej i skuteczniej osiąga wyniki, utrzymując i rozwijając swoje zdrowie.

2

U jednego z wiodących ekspertów w sieci X-Fit Rusłana Panova istnieje kilka zasad, zgodnie z którymi można bezpiecznie doprowadzić się do kształtu kilku tygodni.   

1. Połącz trening i zbilansowana dieta, a nie głodować. Podczas głodu podział żywności do składników odżywczych gwałtownie spada, a organizm przestaje otrzymywać energię, a to wymaga zarówno fizycznej, jak i intelektualnej i психоэмоциональной. Tak, waga odejdzie, ale i zdrowie będzie nakładana nieodwracalne szkody.

2. Skontaktuj się z szybkie odchudzanie tylko jeśli twoja waga nie przekracza 80 kg (dla kobiet) i 100 kg (dla mężczyzn). Przy wysokim ciężarze potrzebne jest wstępne prace przygotowawcze. Dla osiągnięcia zrównoważonego jakości wyników, potrzeba 3-4 miesiące.

3. Nie wahaj się zapytać o radę trenera fitness. Nikt, oprócz osobistego trenera, nie będzie w stanie ocenić poprawność wykonania każdego ćwiczenia, podczas gdy to właśnie od techniki zależy jego bezpieczeństwo i skuteczność pod względem spalania tłuszczu, kształtowania mięśni terenu i prawidłowej postawy. Ponadto, dobry trener to właściwy psycholog, który będzie dodatkowo motywować i wspierać człowieka.

4. Dodaj w swój harmonogram trening interwałowy programy o wysokiej intensywności. Istnieje kilka wariantów taka treningu; poniżej przedstawiono podstawowy kompleks, odpowiedni dla każdego poziomu kształcenia. Wykonać trzeba według schematu: minuta na ćwiczenia, 20 sekund na przywrócenie.

 • Przysiady. Wykonujemy trzymając kolana na miejscu i prosto.
 • Ataki temu.
 • Jumping Jack lub „army gwiazda” — skoki dynamicznie zmieniamy położenie stop z szerokiego do wąskiego, pomagając sobie rękami: kiedy nogi razem, dłonie dotykają bioder, kiedy nogi oddzielnie — dłoni górze.
 • Pompki. Pompki można komplikować, zmieniając położenie rąk od szerokiego do wąskiego, zmniejszając powierzchnia nośna kosztem podnoszenia lub odprowadzenia w stronę nóg lub pracując z niestabilnej powierzchni.
 • Listwa. Listwę można też utrudnić, zwiększając poprzeczny, czyli pozostawiając ręce i cofa się do tyłu, kładąc ręce szerzej niż barki i innych sposobów.
 • Берпи — przysiady z wyjściem w poprzeczkę i ze skokami między stanami.
 • Ćwiczenia brzucha i równowagi, z naciskiem na poczucie pracy mięśni brzucha i rozluźnienie pleców. Siedząc na pośladki z nogami podniesionymi do paralele podudzia z podłogą, wykonujemy wyprostu stawu biodrowego, kładąc się na podłodze i podnosząc się do pozycji wyjściowej.

Pod warunkiem codziennego powtarzania pierwsze efekty można zobaczyć już za kilka tygodni.

3

 

 

 

O sieci X-Fit

X-Fit — największa federalna sieć klubów fitness na poziomie międzynarodowym w segmencie premium klasy i klasy biznes w Rosji. W pierwszej trójce liderów światowej branży usług fitness.

Historia X-Fit rozpoczęła się w 1991 roku, kiedy w moskiewskim parku Лианозово został otwarty jeden z pierwszych w Rosji prywatnych klubów tenisowych. To był wyjątkowy swego czasu projekt, oparty na староанглийских tradycji elitarnego klubowego wypoczynku. Kort klub szybko stał się popularny wśród osób, które cenią sobie atmosferę przytulności i komfortu, wyrozumiałych rzecz zdrowego stylu życia.

Pięć lat później, w sąsiedztwie kortu klubem pojawiła się pierwsza fitness-studio, która stała się bazą dla przyszłego pełnego, суперсовременного klubu fitness z basenem X-Fit w Алтуфьево. Dalszy rozwój sieci było szybkie tempo: w 2005 roku pod marką X-Fit już działało pięć klubów, w tym jeden regionalny, a w 2010 roku — 19 centrów fitness w stolicy i największych rosyjskich miastach. Dziś w federalnym sieci wchodzi ponad 80 klubów fitness w Moskwie, Kazaniu, Woroneżu, Wołgogradzie, Rostowie nad Donem, Samarze, Nowosybirsku, Krasnodarze, Niżnym Nowogrodzie, Permie i innych miastach.

Firma działa na rynku pod dwoma markami: klienci mogą wybrać pełnej długości kluby X-Fit o powierzchni ponad 2 500 m2 lub kluby demokratycznego Fit-Studio. W tej chwili ponad 350 tysięcy osób są członkami klubów fitness X-Fit na terenie całego kraju.

W 2015 roku sieć opatentowała opracowany przez ekspertów firmy system jest należycie kontrolowane metod Smart Fitness („Inteligentny fitness”), która jest podstawą wszystkich programów treningowych X-Fit. We wrześniu 2017 roku system zaktualizowany i ponownie — Smart Fitness vol. 2.0 działa we wszystkich fitness klubach sieci. Firma powstała i działa wydział X-Fit PRO, składający się z kilkudziesięciu programów edukacyjnych dla profesjonalistów fitness branży i szerokiej publiczności.

W dorobku X-Fit ponad pięćdziesiąt prestiżowych nagród, nagrody, dyplomy i wyróżnienia. Wśród nich: w 2017 roku sieć klubów fitness została laureatem nagrody w dziedzinie wspierania sportu i zdrowego stylu życia „Sport i Rosja” w kategorii „Najlepszy innowacyjny klub fitness”; biznes-nagroda publicznej aktywności „Najlepsze w polsce/Best.pl” — do końca 2015 r. sieć X-Fit uznany za najlepszy w kategorii „Sieć klubów sportowych”; „Moskiewski przedsiębiorca — 2016” i „Moskiewski przedsiębiorca — 2015” w kategorii „Najlepsza sieć klubów fitness Moskwy”; „Moskiewski przedsiębiorca — 2014” w kategorii „Usługi w zakresie sportu”; „Osoba roku 2011” w kategorii „Za stworzenie największej sieci klubów fitness” w wersji RBC; „Przedsiębiorca roku 2010” w kategorii „Usługi” w wersji Ernst&Young; dyplom od rządu Moskwy „Moskiewski przedsiębiorca” w kategorii „Medycyna, wypoczynek, sportowo-zdrowotne usługi”; pierwsza rosyjska nagroda w dziedzinie zdrowia i urody „Gracja”; Grand prix „Najlepszy sieciowy centrum fitness i wiele innych.

4
Podajcie problematyczne części ciała, nad którymi warto popracować. Ten pierwszy krok – połowa sukcesu. Jeśli nie wiesz dokładnie, co trzeba usunąć lub dodać, to nie ma sensu wynosić program treningów i odżywiania.
5
Zrób zdjęcie swojego torsu w tej chwili i zdecyduj, nad czym będziesz pracować w pierwszej kolejności. Postaw sobie realne cele. Oto przykłady: schudnąć 5 kg, dodać 3 kg mięśni, usunąć fałdy z brzucha, pozbyć się cellulitu itp.
6
Zacznij biegać rano. Кардиоподготовка potrzebna w każdym przypadku. Nie ważne, sprawuje i czy jesteś na masie czy chcesz spalić tłuszcz. Równomierny bieg na codzień pomoże przygotować mięśnie do ćwiczeń, a także serce – do nowego regulaminu i trybu. Bez tego rodzaju obciążeń, bardzo trudno odbudować swój zwykły sposób życia.
7
Załóż wygodne buty i ciepłe ubrania, biegaj po 10-15 minut każdego ranka. Zmierz mu czas i uciekajcie w spokojnym tempie, uważając, aby nie zestrzelić oddech. Ważne jest, aby dokładnie nauczyć się słuchać swojego ciała i organizmu.
8
Należy przestrzegać tryb dnia. Musi on być prawidłowo podzielony na trzy równe części po 8 godzin każda. Czyli na sen przeznaczyć 8 godzin, tyle samo do pracy (szkoły) i tyle samo na wakacje. W ostatnim okresie czasu, jak raz i włącz trening z пробежками.
9
Uważaj na dietę zasilania. Niezależnie od początkowego celu, należy przejść na naturalne produkty, zapominając o taką szkodliwą żywność, jak półprodukty, cukiernie, mączne i mięsne produkty.
10
Uzyskaj wszystkie niezbędne mikroelementy z warzyw, owoców, zbóż, grzybów, roślin strączkowych i warzyw. Pij więcej wody w ciągu dnia. Zawsze miej przy sobie butelkę 1,5 litra czystej wody. Pije się ją w procesie pracy, wypoczynku i treningu.
11
Zapisz się do klubu sportowego lub wynająć osobistego trenera. Oczywiście, bieganie i dieta mogą radykalnie zmienić swoje ciało i stan wewnętrzny. Ale tylko regularne ćwiczenia na siłowni pomogą zakupić doskonałą figurę do sezonu letniego.
12
Chodzisz na siłownię i zajmuj się 3 razy z ciężarem, jeśli trzeba napompować mięśnie. Uczęszczała na zajęcia grupowe fitness lub aerobiku, aby schudnąć i zwiększyć wytrzymałość mięśni. Wybierz odpowiedni dla ciebie program i część zajęć i szkolić się na stałe. Wynik nie będzie czekać.
Porada
Stale sprawdzaj swoje postępy, odnotowując w treningu wyniki i uwagi dotyczące samopoczucia.

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.