Jak zmniejszyć pojemność nóg

Natura nie znosi fanaberie. I niedobór masy mięśniowej, a jej nadmiar wygląda tak samo nieatrakcyjne. Szczególnie często od zbędnych ilości cierpią kobiety. Ale, niestety, zmniejszyć mięśnie nóg jest znacznie trudniejsze, niż je zwiększyć. Profesjonalni sportowcy nazywają ten proces „wysychania”.

Jak zmniejszyć pojemność nóg

Trzeba

  • – dieta o niskiej zawartości białka;
  • – ćwiczenia dla małych izolowanych mięśni;
  • – codzienne długie treningi;
  • – praca na wytrzymałość.

Instrukcja

1
Proszę o cierpliwość. Suszenie mięśni zajęcie bardzo długie, monotonne i nudne. Trzeba zrezygnować z siłowych, высокоинтенсивных i obciążeń udarowych. To doprowadzi do stopniowego podstawienie szybkich włókien mięśniowych powolne.
2
Podstawowe ćwiczenie, które pozwala wysuszenia mięśnie, – długi spokojny bieg w równym tempie. Takie ćwiczenia nie tylko zwalnia cię od podskórnej tkanki tłuszczowej, ale i mądry mięśnie nóg. Nie biegaj przełajowe, nierówna obciążenie spowoduje wzrost włókien mięśniowych, a nie ich shrinkage.
3
Zrezygnuj z obciążeń na duże mięśnie: mięśnie czworogłowe uda powinny odpoczywać. Niech pracować małe mięśnie. Nie potrzebujesz przysiady, wypady i жимы nogami. Podstawowe ćwiczenie, подсушивающее łydki, – podjazdy na palcach w pozycji siedzącej, wykonywać go będzie bardzo długo – 200-300 wzniesień codziennie.
4
Zapomnij o wszelkich отягощениях. Dodatkowy ciężar aktywuje szybkie włókna mięśniowe i zwiększa ich objętość. Pracuj bez ładunku lub z minimalnym ciężarem.
5
Należy zwrócić główną uwagę treningów wytrzymałościowych. Swoim przykładem powinny stać się maratończycy i narciarze. Przy okazji, to wspaniały sport, dobrze czyszczenie tłustego ilości. Porównaj wygląd спринтера i стайера, i zdasz sobie sprawę w jakim kierunku trzeba iść.
6
Ćwiczenia powinny być codziennie. Powolne włókna mięśniowe potrzebują w codziennej rutynowej pracy. Tylko w tym przypadku, zaczną stopniowo zastępować obszerne szybkie mięśnie.
7
Zmniejsz ilość białka w diecie. Połączenie низкобелковой diety i малоинтенсивных trening wytrzymałościowy pomogą ci osiągnąć pożądany rezultat. Pozostawimy szybkie mięśnie pożywki, a oni sami zaczną spadać.
8
Po obciążeń staraj się spożywać produkty zawierające powolne węglowodany. Organizm musi wznowić wydane na treningu zasoby kosztem białka, zawartego w mięśniach. Dlatego pokarmów białkowych, tylko przez trzy-cztery godziny po treningu.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.