Jak zmienić konfigurację 1c

1C – jest to oprogramowanie, które służy do celów automatyzacji księgowości w przedsiębiorstwach. Wcześniej 1C istniała tylko dla celów księgowych, teraz ich programy obejmują praktycznie każdy aspekt funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Jak zmienić konfigurację 1c

Trzeba

  • – program 1C;
  • – dostęp do internetu.

Instrukcja

1
Poznaj cechy używanej wersji oprogramowania 1C. Należy również zwrócić uwagę na dostarczane z aktualizacjami pliki podręcznika i dane informatyczne. Również przed wprowadzeniem tych zmian w konfiguracji 1C, należy wcześniej zapoznać się z odniesienia do literatury w odniesieniu do tych mechanizmów aktualizacji i wsparcia konfiguracji na „1C:Enterprise” i zbadać zewnętrzne formy drukowe używanej przez ciebie wersji programu. Wszystko to można znaleźć w literaturze. Również zarejestruj się na forum dla programistów 1C, aby ci było, do kogo zwrócić się o pomoc, np. http://forum-1c.ru/, http://1c-pro.ru/ i tak dalej.
2
Aby dokonać zmian w konfiguracji lub jej elementy oprogramowania „1C:Enterprise” włącz taką możliwość, przechodząc w tryb ustawienia konfiguratora. Przejdź do pozycji z nazwą „Wsparcie”, po czym wybierz „Konfiguracja wsparcia”. Odpowiednio, w wyświetlonych opcji kliknij na włączeniu możliwości wprowadzania zmian w konfiguracji.
3
Skorzystaj alternatywną metodą, która opiera się na zewnętrznych formach drukowanych oprogramowania „1C:Enterprise”. Jest to związane z tym, że opisany wyżej proces może być dość czasochłonne w wykonaniu, co doprowadzi także do problemów z aktualizacją konfiguracji.
4
Jeśli występują pewne trudności w realizacji zmian w konfiguracji lub inne problemy związane z oprogramowaniem 1C, zapisz się na specjalne kursy dla podniesienia poziomu kwalifikacji i rozwoju ogólnej wiedzy na temat wszystkich zagadnień raz. Dowiedzieć się lokalizacji takich kursów w twojej miejscowości można na specjalnych miejskich forach. Również nie zapomnij, aby regularnie czytać literaturę dotycząca nowych wydań.
logo
Article Categories:
Oprogramowanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *