Jak zmienić rozmiar gry java

Gry Java czasem wymagają większej ilości wolnego miejsca w urządzeniu mobilnym, czym ono jest. W tych przypadkach można usunąć nieużywane aplikacje lub zmienić rozmiar instalatora.

Jak zmienić rozmiar gry java

Trzeba

  • – archiwizator;
  • – edytor graficzny.

Instrukcja

1
Pobierz i zainstaluj na komputerze niezbędne oprogramowanie do edycji elementów aplikacji i ich rozpakować. Jest to program WinRar lub jej odpowiedniki działające pliki wtyczek .jar i .jad, edytor graficzny do zmniejszania zdjęć, najlepiej Photo Studio, Adobe Photoshop lub alternatywne darmowe aplikacje. Także pobrać, jeśli to konieczne, edytor audio.
2
Wskaż instalator aplikacji java prawym przyciskiem myszy i z menu skrótów, wykonaj otwieranie go za pomocą programu do rozpakowywania plików. Wyodrębnij pliki do osobnego folderu na komputerze. Osobno kliknij każdy obraz, zawartych wcześniej, w archiwum, po czym zmniejsz jej jakości za pomocą edytora graficznego. Staraj się po prostu zmniejszyć ilość pikseli, bez wpływu na rozmiar obrazu, ponieważ od tego może się zmienić rozdzielczość i proporcje.
3
Jeśli trzeba, zmień audio, znajdujące się wcześniej w archiwum i zmień wartość ich prędkości transmisji w dół. Zastosuj i zapisz zmiany wprowadzone przez was ze zdjęciami i nagraniami. Obowiązkowo zostaw te same nazwy plików i ich rozszerzenia, ponieważ w przeciwnym wypadku aplikacja działać nie będzie. Usuń pliki źródłowe jeśli są jeszcze jakieś, po czym ponownie zbierz instalator w języku java-aplikacja.
4
Należy pamiętać, że jeśli wcześniej archiwum miał rozszerzenie .jar, należy pozostawić go w ten sam, to samo odnosi się do plików .jad. Przed tym, jak na nowo zbierać archiwum. Wykonaj skanowanie plików w poszukiwaniu wirusów, ponieważ mogą one zaszkodzić pracy urządzenia mobilnego. Wykonaj te same czynności w przypadkach. Jeśli potrzebujesz po prostu wprowadzić zmiany w grę, jednak po dodaniu nowych elementów trzeba także skorzystać z edycją kodu przez kompilator.
logo
Kategoria:
Oprogramowanie

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.