Jak złożyć skuter

Skuter – typ lekki motocykl, silnik który znajduje się pod tylnym siedzeniem. Jest to dość popularny model pojazdu, zwłaszcza u nastolatków i młodzieży.

Jak złożyć skuter

Instrukcja

1
Wybierz model skutera. Różnią się one pod względem pojemności silnika:- do 50 cm sześciennych, z maksymalną prędkością do 60 km/h – to маломощный typu skuter. Jeśli nie chcesz męczyć się z rejestracją pojazdu i uzyskaniem praw – jest to opcja dla ciebie. Ale również jest to najbardziej niebezpieczne TC, zwłaszcza na ruchliwej autostradzie. Jeśli zdecydujesz się wybrać ten rodzaj skutera, śmiało można pominąć pozostałe kroki w zakresie dokumentów na skuter, tak jak oni was nie będą dotyczyć.- ponad 50 cm sześciennych i maksymalną prędkością ponad 60 km/h.
2
Składając dokumenty, należy wykluczyć możliwość oszustwa. W przypadku, gdy skuter, tak i każde TC wycofane z ewidencji (na dostawcze pokojach), istnieje rozpiętość do wszelkiego rodzaju oszustw. Coraz częstsze są przypadki oszukiwania ludzi, gdy TC jednocześnie zobowiązał się do banku i jest sprzedawany przez oszustów. Także proszę uważnie pełnomocnictwa – musi być tylko generalnej, z prawem sprzedaży i otrzymania pieniędzy, poświadczonej przez notariusza. Najbardziej optymalna opcja – poproś sprzedającego jechać z wami w POLICJI do załatwiania wszystkich dokumentów.
3
Złóż umowa kupna-sprzedaży pojazdu. Teraz jest dopuszczalny jako rękopis, jak i dokonywanie w wyspecjalizowanych kancelariach prawnych.
4
Napisz wniosek o załączanie do ewidencji (jeśli na транзитах) lub na postoju na płycie z zachowaniem znaków rejestracyjnych (jeśli POJAZD nie zdjęte z ewidencji).
5
Przejdź przez oględziny skutera w POLICJI. Sprawdź czy wszystko masz gotowe (umowa kupna sprzedaży, ZSP, oświadczenie i ubezpieczenie) i podając wszystkie te dokumenty w oknie, w zakresie pojazdach mechanicznych i przyczep – takie najczęściej są w każdym POLICJI.
Należy zwrócić uwagę
Jak widać, schemat rejestracji skutera jest dość prosta i mało czym różni się od innych pojazdów. Jedyna różnica w tym, że przy кубатуре skuter do 50 cm3 specjalnego projektu nie jest wymagane.

logo
Article Categories:
Motocykle i skutery

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *