Jak zbudować łódź na poduszce powietrznej

Taka zabawa, jak jazda na ziemi lub podłodze w łodzi z poduszką powietrzną, jest teraz dostępne dla każdej zainteresowanej osoby. Do budowy anteny platformy wystarczy запастить niezbędny sprzęt i opanować instrukcję montażu.

Jak zbudować łódź na poduszce powietrznej

Trzeba

  • – klejone sklejka
  • – plandeki
  • – пневмомашина do usuwania opadłych liści
  • – membrana uszczelniająca
  • – meble zszywacz
  • – zszywki
  • – piła
  • – papier ścierny
  • – pokrywa od na banki

Instrukcja

1
Określ i zaznacz na kawałku sklejki o wymiarach 120 x 120 cm center. Narysuj okrąg O 120 cm Zaznacz wewnątrz okręgu miejsce, gdzie będzie znajdować się пневмомашина, wstępnie po zmierzeniu jej końcówkę.
2
Za pomocą piły piła koło карандашным markiery, a następnie wykonać otwór dla пневмомашины. Aby usunąć заноз i wygładzania wszelkich nierówności strip plastry papierem ściernym.
3
Podłożyć pod koło plandeką, który powinien wystawać poza granice okręgu na 20 cm Tuck wystające odcinki na górę koła i zamocować za pomocą klamry. Uważaj, aby plandeka nie był naciągnięty zbyt mocno, należy pozostawić między nim a platformą luz. Nie należy zakrywać otworu do pneumatycznego urządzenia.
4
Po zamontowaniu plandeki na całym obwodzie, zabezpieczyć jego krawędzi materiale odlewu taśmą zapobiegającą wydostawaniu się powietrza.
5
W centrum kręgu umieścić okrągłą plastikową osłonę od puszki na kawę i w jej centrum wywiercić otwór, również przechodzi na wylot i platformę. Ostrożnie, uważając, aby nie uszkodzić plandeką, połącz je razem pięcioma wkrętami.
6
Na dolnej części platformy zrób sześć otworów O 5 cm, umieszczając je w równej odległości jedno od drugiego, wycofując się po 13 cm od zewnętrznej krawędzi pokrywy.
7
Obróć platformę, umieszczając w wykonany otwór пневмомашину. Po tym, jak wypełnić poduszkę powietrza wewnątrz wzrośnie ciśnienie. Jednak powietrze zacznie wyrywać przez wywiercone w dolnej części otworu. W tym samym czasie napełniania powietrzem będzie dotrzeć do określonej etykiety, ciśnienie cząsteczek będzie przekraczać siłę ciężkości. W wyniku czego platforma będzie wspinać się z siedzącym na niej człowiekiem w każdej kategorii wagowej.
8
Platforma zacznie się obracać w momencie, gdy седок przeniesie masę swojego ciała na jedną stronę w momencie, kiedy go wyciągnął lub popchnęli.
logo
Kategoria:
Różny

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.