Jak zawiązać krawędzi

Undergirding krawędzi można nie tylko u szydełkowanych części dla łatwiejszego ich połączenia. Również обвязывание stosuje się w przypadku innych wyrobów z tkanin: kołnierzy, nosa, chusteczki, serwetki, ale w tym przypadku, oczywiście, funkcja wiązania będzie dekoracyjne.

Z wiązaniem będzie ładniej!

Trzeba

  • Nowa
  • Nici
  • Hak

Instrukcja

1
Aby przymocować do krawędzi dzianiny rzeczy, uchronić go od dalszego rozciągania podczas noszenia, i aby nadać rzeczy pełnia, można zawiązać krawędź słupkami bez накида, ale kierunek na drutach zostanie odwrócony. Taki rodzaj wiązania nazywa się „рачьим kroku”.
2
Jeśli rzecz jest związane szprychy, to надвязываем nić do wiązania. Jeśli kończymy szydełka, to nadal dzianiny, tylko zmieniając kierunek na drutach.
3
Tak więc, do podnoszenia odbywa się jedna powietrzna zawias. Po tym drutach nie przewraca się jak zwykle. Następnie hak wprowadza się z przedniej części płótna w poprzedniej pętli rzędu. Czyli na drutach jak wraca temu.
4
Dalej robocza wątek jest zrobione szydełkiem, pojawia się przez pętlę do siebie. Na haku okazuje się dwie pętle, które провязываются jak zwykle, накид i провязка. Na haku okazuje się znowu jedna pętla.
5
Następny krok – hak ponownie uruchomi się w poprzedniej pętli płótna. Na drutach nadal w drugą stronę. Na początku jest dziwnie, należy zachować ostrożność. Następnie ponownie подцепляется robocza nitkę i przeciągnąć z tyłu płótna do siebie. Na haku ponownie tworzą dwie pętle. Trzeba je провязать jednej pętli. I zgodnie takiego algorytmu – trzeba wiązać całą część.
Należy zwrócić uwagę
Należy starać się nie ściągać обвязываемый krawędzi.

Porada
Opaski części można zrobić i kontrastową nicią, to da przyszłego rzeczy więcej uroku i indywidualności.

logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *