Jak zawiązać krawędzi

Estetyczny wygląd вязаному produktu pomoże nadać piękna falbanka. Hak można połączyć taśmę, która ozdobi krawędzi związanej szprych rzeczy. Drutach wykończenie krawędzi zakończy pracę, związanych z hakiem.

Jak zawiązać krawędzi

Trzeba

  • Hak
  • Nici do robótek na drutach

Instrukcja

1
Wykończeniowe крайНа przodu gotowego wyrobu w poziomym lub pionowym krawędzi pseudonimów w różnych kolorach вывяжите łańcucha z powietrza zawiasów, dołączając je słupkami bez накида przemian wątku tego samego koloru za sznurki inny kolor.
2
Zwiąż nitką koloru bazowego łańcuch 8 powietrznych zawiasów, ostatnią pętlę trochę wyciągnąć. Wyjąć z niego hak i odwróć łańcuch na przedniej stronie pracy. Z poniższej pętli obok pierwszej łańcuchem załączyć wątku pierwszego отделечного kolory, провяжите 8 powietrznych zawiasów. Ostatnią pętlę trochę wyciągnąć, wyjąć z niego hak i odwróć łańcuch na przedniej stronie.
3
Z poniższej pętli, załączając do niej nitkę drugiego wykończeniowych kolory, провяжите 8 powietrznych zawiasów. Ostatnią pętlę trochę wyciągnąć, wyjąć z niego hak i odwróć.
4
Wprowadź hak w długą pętlę pierwszej łańcucha, dokręcić roboczą wątek, pętlę zmniejsz do normalnego rozmiaru. Przymocuj ją kolumna bez накида za pętlą drugiego wykończeniowych kolory.Połącz 8 powietrznych zawiasów, wyciągnij ostatnią pętlę, należy wyjąć z niej hak.
5
Wróć do wątku pierwszego отдлочного kolory i провяжите ją tak jak poprzednią. Następnie ponownie провяжите łańcuch drugiego wykończeniowych kolory.
6
Szpachla тесьмаСвяжите 2 powietrzne pętli. Wprowadź hak w pierwszą pętlę i провяжите 1 słupek bez накида. Obrócić pasek od lewej do prawej. Wprowadź hak w pakiecie z dwóch poziomych nici od poprzedniego rzędu, leżący z lewej strony paski. Провяжите go wraz z pętlą na pręcie haka kolumna bez накида. Вывяжите wymagana ilość rzędów. Gotową taśmę szyć na produkt.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *