Jak szybko wysuszyć lakier do paznokci

Wraz z pojawieniem się быстросохнущих lakierów problem wysychania paznokci i pozostaje aktualne. Szybko wysycha tylko świeże lakiery, ale warto im długo stać – i czas na suszenie znacznie wzrasta. Najczęściej lakier długo schnie, gdy czasu nie ma i trzeba się uciec do spraw. W tym przypadku uratują sztuczek.

Jak szybko wysuszyć lakier do paznokci

Instrukcja

1
Trzymaj paznokcie w zimnej wodzie kilka minut. Ręce wycierać nie trzeba, niech wyschną naturalnie. Następnie rozprowadzić je kremem. Stosować zimną wodę można od razu po nałożeniu lakieru.
2
Można посушить paznokcie suszarką do włosów. Trzeba włączyć zimne powietrze (jeśli suszarki jest taki tryb), gorący może zepsuć wygląd lakieru. Ale należy to robić ostrożnie, aby nie zedrzeć nie wyschnięty lakier z powierzchni paznokci.
3
W sklepach sprzedawany jest specjalną powłoką, która przy nałożenie na paznokcie promuje szybsze wysychanie lakieru. Stosuje się go z góry na lakier, to przyspieszy proces schnięcia.
4
Używaj tylko świeży lakier do paznokci. Wysuszyć stary, a już tym bardziej do smażenia i lakier – jest to trudne, a czasem w ogóle nie jest prawdziwe.
5
Lakier szybciej wyschnie, jeśli go umieścić na godzinę w lodówce, a następnie nałożyć na paznokcie. Płytki paznokcia przed nałożeniem lakieru trzeba odtłuścić, a jeszcze lepiej trochę отшлифовывать пилочкой z drobnym platyną.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.