Jak zarobić milion bez załączników

Milion – dość duża kwota, i aby ją uzyskać trzeba będzie ciężko pracować, a być może, i nie jeden rok. Oczywiście, jeśli człowiek замахивается na duże pieniądze, a przy tym nie zamierza inwestować w to pieniądze, to wygląda szaleńcem albo jest bandytą. To tylko nie wiele osób wie, że większość dzisiejszych milionerów prawie nie wkładali w swoją pracę pieniądze, a niektórzy zaczynali go w ogóle bez żadnych załączników.

Jak zarobić milion bez załączników

Trzeba

  • Oryginalny pomysł, komputery, internet, pomocnicy.

Instrukcja

1
Najważniejsze jest to, co odróżnia leniwych, ale bogatych ludzi od pracowitych, inteligentnych, ale zawsze żebraków – umiejętność generowania pomysłów. Wszystkie znane z historii akumulacji dużych kapitałów zaczynały się od jednego oryginalnego pomysłu. I genialne myśli będą wyprzedzać ludzi, znowu i znowu, to tylko wtedy, gdy na kogoś pomysł spada jak śnieg na głowę w formie prezentu z nieba, inne generują pomysły, z góry analizując sytuację.
2
Na początek znajdź najnowsze niszę, w której można pracować i mocno zająć swoje miejsce. Dla przykładu, skontaktuj się z internetu, a mianowicie w sieci społecznych. Dla setek tysięcy ludzi codziennie internetu zaczyna się od otwarcia strony „Vkontakte”, a dla wielu tam się kończy. Podczas gdy social networking na szczycie popularności, trzeba mieć czas, aby zarobić tam swój milion. Obsługa aplikacji „Vkontakte” stał się ogromnym sprzętem do realizacji swoich pomysłów, projektów i oczywiście zarobków. Na przykład, znana aplikacja do „Vkontakte” „Szczęśliwy rolnik” przynosi twórcom około $20 000 000 rocznie. Oczywiście, różne popularne gry, takie jak poker i szachy, zostały stworzone na samym początku, zanim mógł zająć swoje miejsce pod słońcem. Ale istnieje jeszcze wiele ciekawych gier i usług, które nie zostały wcielone w życie, ale na pewno będą popularne wśród dużej liczby użytkowników.
3
Gdy pomysł zostanie znaleziona, zacznij szukać ludzi. Oczywiście, jeśli posiadasz flash-animacje, programowaniem zorientowanym obiektowo i „API Vkontakte”, to uruchom swoją ofertę samodzielnie. W odwrotnej i najbardziej prawdopodobnym przypadku musisz znaleźć artysty, programista i sponsora. Tak jak zarabiać idziesz bez załączników, to wytłumacz specjalistów geniusz jego pomysły i zawiera opis wszystkich perspektyw. Dobrze, jeśli uda ci się znaleźć jednego sponsora-partnera, który zapłaci za pracę specjalistów i reklamy, na przykład, za 40 % przychodów z aplikacji, bo dzielić zarobki 3-4 osób wyjdzie dość drogie.
4
Раскручивайте swoje dzieło i wszelkimi sposobami zdobyć miłość użytkowników, ponieważ ich liczba jest wprost proporcjonalna do twojego dochodu.
Należy zwrócić uwagę
Ta metoda przyniesie znacznie więcej, niż milion, czy jest w euro lub w dolarach. Ale on napisany tylko jako przykład. Pamiętaj, że sukces czeka tylko twórców unikalnych i oryginalnych pomysłów, a nie tych, którzy powtarza wszystko, co wyczytał w internecie.

Porada
Gdy będziesz szukać partnerów, to nie ujawniaj wszystkie sekrety swojego projektu. Całkiem możliwe, że jakiś programista odmówi ci dzisiaj w pisaniu formularza rejestracji, a jutro rozpocznie swoje myśli w światło. Mark Zuckerberg, przy okazji, jak i uruchomił swój мегауспешный FaceBook.

logo
Article Categories:
Finanse osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *