Jak podzielić finansowo konto

W niektórych przypadkach w rodzinach może powstać spór w sprawie podziału płatności za usługi komunalne. Jeśli do pokojowego rozwiązania dojść nie można, to kodeks Obudowa federacji ROSYJSKIEJ istnieje możliwość podziału finansowo-konta osobistego. Przed przystąpieniem do tej procedury, należy zapoznać się z podstawowymi warunkami sekcji.

Jak podzielić finansowo konto

Trzeba

  • – zaświadczenie potwierdzające dochód wnioskodawcy;
  • – wyciąg z domu książki;
  • – plan mieszkania z WIT z podaniem powierzchni pokoi;
  • – kopia finansowo-konta osobistego;
  • – paszport wnioskodawcy.

Instrukcja

1
Przeanalizuj warunki sekcji finansowo-konta osobistego mieszkania. Są one przedstawione nie tylko do salonu, ale również do członków rodziny. Osobnego rachunek może być otwarty tylko dla dorosłych i sprawnie funkcjonującego obywatela federacji ROSYJSKIEJ, który jest zarejestrowany i проживается w tym mieszkaniu i jest członkiem rodziny. Sekcja konta odbywa się tylko w białym pokoju, które mają szerokość 2 m i jedyne wejście. Również okno nie powinno wychodzić na dziedziniec o wymiarach mniej 5×5 m, a do przeciwległego budynku powinna być większa niż 3 m.
2
Uzyskać pisemną zgodę wszystkich członków rodziny na podział finansowo-konta osobistego. Po tym, można zbierać resztę pakiet dokumentów. Do niego należy: zaświadczenie potwierdzające dochód wnioskodawcy; wyciąg z domu książki; plan mieszkania z WIT z podaniem powierzchni pokoi; kopia finansowo-konta osobistego; paszport wnioskodawcy. Napisz oświadczenie, w określonej formie, którą można uzyskać w wydziale Kontroli w Departamencie polityki mieszkaniowej i mieszkaniowej z funduszu federacji ROSYJSKIEJ w swoim powiecie.
3
Złóż wniosek i dokumenty w УДЖПиЖФ federacji ROSYJSKIEJ (zarządzanie departamentu polityki mieszkaniowej i mieszkaniowej z funduszu federacji ROSYJSKIEJ). Poczekaj, aż podejmowania decyzji na żądanie. Podpisz nową umowę najmu i uzyskaj poszczególne finansowo-konta osobiste. W praktyce uzyskać zgodę na sekcję konta jest dość trudne, więc pytanie rozwiązywać na drodze sądowej.
4
Skontaktuj się z исковым wnioskiem do sądu dla sekcji finansowo-konta osobistego. Jeśli członkowie rodziny chcieli wprowadzać zmiany w ustalone porządki w mieszkaniu, to pozew serwowane jest na przymusowy punkt. W tym przypadku każdy członek rodziny otrzyma taką samą część rachunku. W przeciwnym przypadku pozwanego w pozwie będzie УДЖПиЖФ federacji ROSYJSKIEJ. Przy tym należy przedstawić w sądzie ten sam pakiet dokumentów, który pękł w organ mieszkaniowy. Sekcja konta odbywa się na podstawie orzeczenia.
logo
Article Categories:
Finanse osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *