Jak zamknąć konto Yandex.Pieniądze

„Yandex. Pieniądze” – to jeden z najbardziej popularnych serwisów w Rosji, które pozwalają na zakup towarów i usług przez internet. Ale u właścicieli konta na tej platformie, może pojawić się pragnienie, aby go zamknąć. Jak to zrobić?

Jak zamknąć konto Yandex.Pieniądze

Instrukcja

1
Usuń wszystkie pieniądze ze swojego portfela elektronicznego, w tym grosze. W celu zamknięcia konta równowaga musi być całkowicie zerowym. Można to osiągnąć, włączając elektroniczny pieniądze na konto prawdziwego banku, płacąc nimi za towary i usługi lub przekręcając na portfele innych zasobów.
2
Kontakt z administracją zasobów. Można to zrobić, klikając link „Napisz do nas”, znajdującej się na dole strony głównej serwisu Yandex. Pieniądze” – https://money.yandex.ru/ link znajdziesz pola do wypełnienia. Wprowadź w nich motyw nawrócenia, najbardziej odpowiednia rubryka „Inny temat”. W polu „Co się stało” określ swoje wymagania o zamknięciu portfela i jego przyczyny. Dalej od ciebie wymagać numer konta w systemie i adres e-mail, do którego był przywiązany portfel. Po określeniu tych danych kliknij na przycisk „Wyślij”. Możesz również dowiedzieć się więcej o zamknięciu konta, dzwoniąc pod numer telefonu podany jako kontaktowy na dole strony głównej.
3
Poczekaj na odpowiedź administracji. Zgodnie z zasadami zasobu, twoje zgłoszenie musi być uznane i wykonane w ciągu dziesięciu dni roboczych. W tym czasie nie należy korzystać z portfelem. Gdy jest zamknięty, użytkownik zostanie poinformowany o tym przez e-mail.
4
Podstawą do szybszego rozwiązania umowy mogą zostać wprowadzone zmiany w umowie użytkownika przez operatora – kierownikiem systemu. W tym wypadku wniosek zostanie rozpatrzony w ciągu trzech dni. Dowiedz się o zmianach lub z sekcji „ogólne warunki umowy”, lub z witryny wiadomości, które na nim regularnie umieszczane.
Porada
Jeśli nie chcesz więcej korzystać z portfelem, nie trzeba go zamykać. Nie są pobierane żadne opłaty, jeśli nie będziesz wykonywać transakcje płatnicze. Ale w razie czego w ochronę loginu i hasła będziesz mógł ponownie skorzystać z portfelem w razie potrzeby.

logo
Kategoria:
Finanse osobiste

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.