Jak przelać pieniądze na Złotą Koronę.

System „Złota Korona” jest sieć wysyłania przelewów bez otwierania rachunków na rzecz odbiorcy. Przy tym można wysyłać pieniądze nie tylko na terytorium Rosji, ale i przekazywać ludziom mieszkającym w innych krajach WNP i za granicą. Aby dokonać przelewu wystarczy zmienić w dowolnym banku kartę nadawcy „Złota Korona”.

Jak przelać pieniądze na Złotą Koronę.

Instrukcja

1
Skontaktuj się z jednym z banków-partnerów systemu „Złota Korona” do wyrobienia karty nadawcy. Lista tych organizacji można znaleźć na stronie serwisu http://www.korona.net. Wypełnij ankietę-wniosek, w którym należy podać swoje dane paszportowe, a także informacje kontaktowe odbiorców.
2
Wyobraź sobie pracownika banku paszport i kod identyfikacyjny. Poczekaj, aż rejestracji karty i pobierz ją na ręce. Od tego momentu można dokonywać przelewów bez konieczności wypełniania papierowego wniosku.
3
Należy przekazać pracownikowi banku lub salonu, który współpracuje z systemem „Złota Korona”, karty i paszport do realizacji przelewu. Lista adresów można znaleźć w linku http://www.perevod-korona.com/send.html. Wprowadź w polu wyszukiwania kraj i miasto zamieszkania, po czym otrzymasz adresy agentów serwisu. Także tutaj będzie dekretu wysokość prowizji za przelew, waluta i czas pracy.
4
Poinformowanie kwotę przelewu i nazwę odbiorcy. Jeśli osoba ta nie widnieje w karcie, to zarejestruj się informacje o nim. Uzyskaj kopię formularza przesyłki, w którym będzie podany numer w celu uzyskania. Przekaż tę informację do odbiorcy.
5
Skorzystaj z kiosku samoobsługowego „Złota Korona”. Włóż swoją kartę do bankomatu i wprowadź kod PIN, który otrzymałeś przy składaniu karty. Wybierz odbiorcę z listy. Określ walutę, po czym wpłać pieniądze w otwór do banknotów. Pamiętaj, że automaty przyjmują tylko złotówki. Potwierdź kwotę przelewu, a otrzymasz paragon i numer kontrolny. Dostać go można w dowolnym oddziale partnera systemu „Złota Korona”.
6
Zadzwoń pod bezpłatny numer 8-800-200-70-75, jeśli masz jakieś problemy lub pytania płatnicze bezpośrednio w systemie „Złota Korona”. Można również napisać wiadomość na stronie internetowej spółki pod linkiem http://www.perevod-korona.com/contact-us.html. Nie zapomnij podać poprawnie swój adres e-mail, na który otrzymasz odpowiedź.
logo
Kategoria:
Finanse osobiste

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.