Jak przelać pieniądze za pośrednictwem terminali „Kiwi”?

Serwis płatności „Kiwi” (QIWI) pozwala zasilić praktycznie w dowolnym miejscu w dowolnym czasie. Terminale Kiwi można zobaczyć w każdym mieście, jednak wielu wciąż nie wiedzą, jak prawidłowo z nich korzystać i jak przelać pieniądze przez taki terminal.

Jak przelać pieniądze za pośrednictwem terminali

Trzeba

  • – terminal „Kiwi”;
  • – pieniądze.

Instrukcja

1
Aby z powodzeniem przekazać pieniądze lub zapłacić przez internet jakąś usługę, wykorzystując terminal kiwi (qiwi) po raz pierwszy, zarejestruj się pod tym adresem https://w.qiwi.ru/features.action.
2
Kliknij na przycisk „Rejestracja” znajdujący się pod formularzem logowania), a następnie kliknij na link „Rejestracja QIWI”. W oknie logowania należy podać w odpowiednich polach swoje imię i NAZWISKO, e-mail i numer telefonu komórkowego (również on będzie być i login). Na skrzynkę e-mail zostanie wysłana wiadomość, w której zawiera nazwę użytkownika i hasło niezbędne do logowania. Za każdym razem na telefon komórkowy będzie przychodzić hasło w postaci SMS.
3
Zaloguj się na stronie po identyfikacji nazwy i kliknij na „Sekcja QIWI”. Tutaj wprowadź listę adresatów. Następnie kliknij przycisk „dodaj odbiorcę”, podając dane, wybierając miasto i bank, w którym zostaną wydane pieniądze. Jeśli istnieje potrzeba, można utworzyć wiele odbiorców.
4
Dalej wzbogać w systemie Kiwi własny koszt. Pieniądze zostaną zapisane na koncie klienta. Na początku operacji potwierdzić poprawność wprowadzonych danych. Po tym włożyć w купюроприемник pieniądze. Gdy cała kwota pieniężna będzie w pełni dokonana, kliknij przycisk „Zapłać”. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz czek i zapisać go jako dokument potwierdzający fakt płatności.
5
Teraz ze swojego własnego konta zapłać za każdą usługę lub wykonać odpowiedni płatności lub tłumaczenia. Aby przelać pieniądze na konto jakiegoś mobilnego portfela, przejdź do sekcji „handel Elektroniczny” lub „systemy Płatności”. Następnie z wyświetlonej listy wybierz system płatności (w tym przypadku nią jest mobilny portfel).
Porada
Usługi można również płacić i bez rejestracji w terminalu. Należy zwrócić uwagę, że na stronie internetowej www.qiwi.ru można pobrać aplikację na telefon, za pomocą której wynik Kiwi może korzystać gdziekolwiek jesteś z telefonu.

logo
Kategoria:
Finanse osobiste

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.