Jak zapłacić za drugie mieszkanie

Płatność za usługi komunalne wytwarzane są zgodnie z artykułem nr 153 LCD federacji ROSYJSKIEJ od momentu rejestracji praw własności do mieszkania. Brak faktu użytkowania lokalu nie zwalnia od zapłaty (artykuł nr 155 LCD federacji ROSYJSKIEJ), ale za niektóre rodzaje usług można uzyskać przeliczenie, przedstawiając w jednym centrum rozliczeniowe dokumentalne dowody na to, że nie mieszka w mieszkaniu.

Jak zapłacić za drugie mieszkanie

Trzeba

  • – paszport;
  • – świadectwo własności;
  • – wyciągu z rejestru domu w miejscu faktycznego zamieszkania, a w miejscu drugiego mieszkania;
  • – oświadczenie w jednym centrum rozliczeniowe;
  • – wniosek do sądu, jeśli się z czymś nie zgadzasz się.

Instrukcja

1
Zapłać użytkowe za drugie mieszkanie według przesłanego wpływy z jednego centrum rozliczeniowego. Za ogrzewanie, masz obowiązek zapłacić zgodnie z ogólnymi opłaty w кубатуре mieszkania. Jeśli masz wodomierz, to płacić będziesz na jego terenie. Jeśli nie mieszkasz w mieszkaniu, możesz ustawić termostat na niższą temperaturę. W tym przypadku koszty ogrzewania znacznie spadną.
2
Jeśli wysyłają potwierdzenie płatności wody i energii elektrycznej w taryfie stawki, masz prawo zwrócić się do jedynego centrum rozliczeniowe i prosić, aby do przeliczenia, przedstawiając swój paszport, zaświadczenie o własności mieszkania, wyciąg z brownie książki w miejscu faktycznego zamieszkania, a w miejscu drugiego mieszkania. Wyciąg będzie potwierdzeniem tego, że faktycznie mieszka w innym mieszkaniu, a w miejscu naliczania płatności nikt nie jest zarejestrowany. Że w drugim mieszkaniu nikt nie mieszka, użytkownik zobowiązany jest wskazać w oświadczeniu, предъявленном w jednym centrum rozliczeniowe.
3
Najczęściej opłata za wodę, światło, gaz odbywa się na przyrządach pomiarowych, zainstalowanych w mieszkaniu. Jeśli nie mieszkasz w drugim mieszkaniu, w związku z tym nie korzysta z energii, a twoje przyrządy pomiarowe nie pokazują zużycie prądu, gazu i wody. Dlatego nic nie płacisz.
4
Nie może zwolnić z opłaty za instalację domofonu, naprawa miejsc publicznych, za usługi sprzątania okolicy i podjazdu. Dane płatności użytkownik ma obowiązek wprowadzania w całości, niezależnie od tego, czy mieszka w mieszkaniu, czy nie. Wystarczającą podstawą do naliczania opłat jest to, że jesteś właścicielem mieszkania i muszą płacić za wszystkie usługi dotyczące jego treści.
5
Jeśli się z czymś nie zgadzasz, masz prawo zwrócić się do sądu i rozwiązać wszystkie problemy związane z mieszkań zgodnie z prawem.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *