Jak zapamiętać login u-mail

Utrata dostępu do skrzynki pocztowej może stać się poważnym i czasami nierozwiązywalny problem, jeśli nie użyć specjalnych metod odzyskiwania zapomnianego loginu. Jeśli nie możesz aktywować konto z powodu własnej zapomnienia, to wszystko co musisz zrobić, to postępować zgodnie z prostymi wskazówkami.

Jak zapamiętać login u-mail

Trzeba

  • – własna wizytówka;
  • – notatnik, komunikator i inne urządzenia do zapisu danych;
  • – dostęp do internetu;
  • – dostęp do kont na innych multiplayer zasobach;
  • – arkusz papieru i długopis.

Instrukcja

1
Spójrz na adres e-mail na swojej wizytówka w przypadku, gdy został utracony dostęp do рабоче1 mail lub jeśli w wizytówka указывался osobistą skrzynkę pocztową. Pierwszy domenę adresu będzie twoim loginem. Ta rada pomoże tym, którzy korzystają z wizytówkami.
2
Podnieś wszystkie prace wpisów w ежедневниках, notesów i innych urządzeń, które są zwykle używane do zapisu informacji. Jeśli masz notatnik do zapisywania wszystkich danych rejestracyjnych, to przejrzyj się w nim wpisy. Trzeba znaleźć pisanie własnego adresu pocztowego. W notesach istnieje specjalna wkładka do wypełnienia badań ankietowych właściciela, gdzie również jest hrabiego e-mail, która kiedyś mogła być wypełniona tobą.
3
Przypomnij sobie, do jakich celów można stosować tę skrzynkę, i z kim prowadzili korespondencję. Jeśli masz możliwość skontaktować się ze swoimi skrzynkami rozmówcami, to poproś, aby podnieść archiwum korespondencji i poinformować pełną nazwę skrzynki pocztowej. W tym przypadku, jeśli pocztowa wspomina podczas rejestracji w serwisach społecznościowych i na innych multiplayer zasobach, to można również skorzystać z.
4
Spróbuj sobie przypomnieć maksymalna liczba kont przypisanych do zagubionego skrzynki pocztowej i odwiedzić każdy z nich. Kolejno należy zapoznać ustawienia konta i obowiązujące dane wprowadzone przez użytkownika. W nich musi zawierać adres e-mail.
5
Sprawdź historię wychodzących wiadomości w telefonie i we wszystkich środkach szybkich wiadomości, gdzie można przesłać swój adres e-mail do kogoś z rozmówców. Jeśli w archiwach takiej informacji nie było, to spróbuj sobie przypomnieć, kto z twoich znajomych lub kolegów kiedykolwiek mogli dać swój adres e-mail.
6
Otwórz serwer, na którym znajduje się skrzynka, z tego komputera, który został użyty do aktywacji konta po raz ostatni. W tym przypadku, jeśli w ustawieniach przeglądarki w momencie otwarcia pocztowej została aktywowana funkcja zapamiętywania loginu i hasła, to po dwukrotnym kliknięciu na odpowiednim polu pojawi się menu kontekstowe z listą loginów, które zostały w nim wprowadzone.
7
Zrób listę możliwych opcji logowania w tym przypadku, jeśli powyższe zalecenia nie doprowadziły do wyniku. Weź kartkę i długopis i napisz wszystkie działające loginy z których korzystasz teraz w internecie. Spróbuj założyć, jaki mógł być login z tej skrzynki pocztowej. Należy zwrócić uwagę na fakt, że czasami żądaną opcję serwer poczty może odrzucić, jako duplikaty już istniejącej skrzynki pocztowej. To sprawia, że użytkowników zapamiętać ten niedoszły login.
8
Ale gdy system informuje o konieczności wprowadzenia innego loginu, użytkownik najczęściej tylko trochę mutuje już istniejący. Niektóre usługi w pomoc oferują listę możliwych opcji. W ten sposób, zrób maksymalna liczba opcji logowania i metodycznie wypróbuj każdy z nich w polu aktywacji.
logo
Article Categories:
E-mail

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *