Jak zaktualizować mail

Komunikacja poprzez e-mail łączy miliony ludzi na całym świecie. Osobiste, pracy i kontakty biznesowe odbywają się przez nią. Dlatego jej stałą aktualizację odgrywa ważną rolę.

Jak zaktualizować mail

Trzeba

  • – komputer z dostępem do internetu;
  • – zarejestrowany skrzynki pocztowej.

Instrukcja

1
Wejdź na swoją skrzynkę e-mail, wpisując login i hasło na stronie głównej serwisu (usługi bezpłatne-mail zapewniają wiele portali, np. Mail.ru, Yandex.ru, Rambler.ru, Google.ru i inne). Jeśli potrzebujesz odświeżyć stronę, aby dowiedzieć się o uzyskanie nowych wiadomości e-mail, skorzystaj z panelu sterowania na górze strony.
2
Kliknij na przycisk „Sprawdź” (w innych wersjach „Aktualizuj”). Po tym strona zostanie odświeżona, a nowe wiadomości pojawią się w folderze „skrzynka Odbiorcza”.
3
Przejdź do folderu „skrzynka Odbiorcza” z każdym innym, a zobaczysz nowe wiadomości, jeśli w ogóle. Przy okazji, podczas przemieszczania się z jednego folderu do drugiego wszystkie wskaźniki będą aktualizowane automatycznie. I jeśli w jednej z nich pojawi się nowa wiadomość, to o tym na pewno się dowiesz.
4
Odśwież stronę wiadomości z klawiatury. Będąc w folderze „skrzynka Odbiorcza” (lub na stronie głównej twojej skrzynki pocztowej), naciśnij klawisz F5. Aktualizacja strony odbywa się automatycznie ,dlatego aktualizowane swoje wiadomości przychodzące.
5
Jeśli czekasz na odpowiedzi na twój list, to nie musi stale aktualizować stronę. Można kontynuować pracę w tej samej przeglądarce, w którym jest otwarte okno ze skrzynką pocztową. Otwierając inne karty, nie będziesz widzieć mail, ale po otrzymaniu nowej wiadomości karta zacznie migać i wyświetlać napis „masz 1 nową wiadomość e-mail” (lub podobną do niej).
Należy zwrócić uwagę
Pamiętaj, że podczas logowania się do skrzynki pocztowej aktualizacja nie jest wymagana – automatycznie pojawią się nowe wiadomości w skrzynce Odbiorczej.

Porada
Podczas aktualizacji-mail gmail można uaktualnić stronę przeglądarki. Ale jeśli trzeba będzie zobaczyć nowe wiadomości na innych kontach, to wejdź w „Ustawienia poczty”, dalej w „Konta i importowanie”, „Zbieranie-mail z innych kont” i kliknij „Sprawdź pocztę” (można to zrobić la każdego dodatkowego konta).

logo
Kategoria:
E-mail

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.