Jak zablokować skrzynkę mail

Usług elektronicznych usług pocztowych oferują swoim abonentom wiele możliwości. Jeśli występuje konieczność usunięcia skrzynki pocztowej mail.ru skorzystaj z poniższej instrukcji.

Jak zablokować skrzynkę mail

Trzeba

  • – dostęp do internetu;
  • – dostęp do блокируемому pocztowej.

Instrukcja

1
Kliknij na link http://e.mail.ru/cgi-bin/delete i wpisz login i hasło, które pojawiły się pola swojej skrzynki e-mail.
2
Przeczytaj uważnie informacje podane na następnej stronie. Będzie ona zawierać ostrzeżenie o bezpowrotnej utraty danych. Usunięte zostaną wszystkie e-maile, książka adresowa, foldery, kalendarz, itp. Również w ciągu 5 dni zostaną usunięte wszystkie albumy, twój blog, twój Świat, stracisz dostęp do serwisu „Odpowiedzi”.
3
Jeśli trzeba będzie usunąć wszystkie materiały szybciej, niż oferuje program (w ciągu pięciu dni), przejdź na specjalnych powyższych linków, na tej samej stronie. Do szybkiego usuwania poszczególnych usług swój własny link.
4
W przypadku, gdy chcesz usunąć wszystkie swoje pytania i odpowiedzi w serwisie „Odpowiedzi” (a są one automatycznie zapisywane), przejdź także na podanej na swojej stronie specjalny link.
5
Wprowadź w odpowiednim polu powód, dla którego wyjściu z portalu. Postaraj się krótko i jasno uzasadnić ją, nie wyrusza w długie przestrzenne rozumowanie. Może to być, na przykład, twoje niezadowolenie z jakości świadczonych usług lub przejście na inny zasób, który ci się bardziej podoba.
6
Po tym jak podasz przyczynę rezygnacji z jego skrzynki pocztowej, wprowadź hasło jeszcze raz. Po wykonaniu tej procedury odbiorczej zostanie zablokowany, a wszystkie e-maile z niego zostaną usunięte. Zarejestrowana nazwa będzie wolny przez trzy miesiące.
7
Jeśli nie jesteś na to gotowy trwałych akt, należy odłączyć skrzynkę pocztową na czas. Otwórz swoją stronę projektu, kliknij na wybranej nazwie domeny. Następnie kliknij przycisk „Poczta”. Kliknij na adres elektronicznej skrzynki pocztowej, którą chcesz wstrzymać na jakiś czas. W grupie Narzędzia kliknij przycisk „Skrzynki pocztowej”, usuń zaznaczenie pola wyboru: „Skrzynka pocztowa”, kliknij „OK”.
logo
Kategoria:
E-mail

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.