Jak wznowić antivirus

Wznowienie pracy programu antywirusowego zwykle jest związana z przedłużeniem lub zakupem licencji. Zazwyczaj wtedy staje się dostępna pobieranie aktualizacji.

Jak wznowić antivirus

Instrukcja

1
Upewnij się, że masz upłynął termin licencji, po czym wykonaj połączenie z internetem i w przeglądarce przejdź na stronę autora programu antywirusowego zainstalowanego w komputerze. Przejdź do sekcji licencji, po czym wybierz opcję przedłużenia lub zakupu, w zależności od tego, używali wcześniej próbną lub pełną wersję. Jeśli wcześniej kupowali klucz licencji, wybierz opcję przedłużenia.
2
Wybierz rodzaj oprogramowania. Również zwrócić uwagę na zgodność pełną nazwę wersji programu, ponieważ musi ono być zgodne z zainstalowaną w komputerze oprogramowania antywirusowego. Po tym należy uważnie przeczytać warunki dotyczące zakupu licencji.
3
Przejdź do strony tworzenia dokumentu płatności i zapisz go na dysku twardym w postaci pliku. Wybierz metodę płatności z tych, które obsługuje wywoływacz. Można użyć karty bankowej, Yandex.Pieniądze, Web money i tak dalej w zależności od określonych zasad.
4
Wejdź na stronę płatności. Jeśli się na niej nie znajduje się przycisk uruchamiania klawiatury wirtualnej, otwórz ją w menu funkcji specjalnych komputera. Jest to związane z tym, że po wpisaniu danych na komputerze może być uruchomiona spyware program, który kontroluje naciśnięcie klawiszy.
5
Wprowadź dane instrumentu płatniczego, który wybrałeś, po czym obowiązkowo wpisać aktualne dane dotyczące płatnika. Potwierdź operację płatności, po czym będzie otrzymany klucz licencyjny do oprogramowania antywirusowego. Wpisz go w formularz i, jeśli to konieczne, uruchom ponownie komputer. Pobierz aktualizacje antywirusowych baz danych po wznowieniu działania programu.
Porada
Czas rozszerzenie licencji.

logo
Kategoria:
Oprogramowanie

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.