Jak wzmocnić szyjki macicy

Wzmocnienie szyjki macicy należy do zapobiegania невынашивания, po porodzie w celu zapobiegania i leczenia wypadania macicy. Konkretne działania są stosowane w pierwszych miesiącach ciąży, w procesie planowania, po porodzie – to gimnastyka, przyjmowanie leków.

Jak wzmocnić szyjki macicy

Trzeba

  • – matka i macocha;
  • – oregano;
  • – melissa;
  • – oman;
  • – wódka;
  • – skorupki od jajek.

Instrukcja

1
Kompleks składa się z kilku ćwiczeń, które można wykonywać codziennie, pozwoli wzmocnić mięśnie i poprawić napięcie macicy. Unieś miednicę z pozycji leżącej na plecach z ugiętymi w kolanach nogami – 10 razy. Stań na czworakach i unieś ugięte nogi w górę po kolei – na 20 zjazdów dla każdej nogi. Z tego samego przepisu прогибайте plecy i выгибайте do przodu klatkę piersiową, a następnie zaokrąglać pleców i mieszajcie brzuch (потягивайтесь, jak kot) – 10 razy.
2
Wykonuj ćwiczenia Kegla – ćwiczenia mięśni intymnych można wykonywać kilka razy dziennie. Oszczędzaj i rozluźnić mięśnie pochwy, лобково-копчиковую mięsień. Czuć jej podczas oddawania moczu, opóźnienie strumienia – możesz ćwiczyć leżąc, stojąc lub siedząc, powtarzając wycisnąć do 50 razy. Zmiennik prędkość cięcia – kilka razy powtórz szybkie zaciskanie i rozluźnianie, a następnie wykonaj ćwiczenie bardzo powoli.
3
Wzmacnia szyjki macicy witamina E – go wyznaczyć tylko po konsultacji z lekarzem, w odpowiedniej dawce. Z tymi samymi celami przepisywane kwas foliowy, który przyczynia się do wzmocnienia szyjki macicy, sprawia, że mięśnie stają się bardziej elastyczne. Terapia zastępcza narządy płciowe hormony pokazano w опущении macicy i pomaga poprawić krążenie krwi, wzmocnić więzadła. W ciężkich опущениях należy nosić specjalny bandaż dla podtrzymania mięśni.
4
Bierz ziołowych. Wlać wrzącej wody dwie łyżki zbierania trawy (matka i macocha, oregano, melisa) i pozostawić napar w ciągu dnia. Pić go należy za zadowalający łyżka na pół godziny przed posiłkiem. Nalewka z omanu przygotujcie się na wódce – łyżkę suchej trawy wlać 0,5 litra wódki. Przez 10 dni można rozpocząć przyjmowanie – po jednej łyżeczce rano, na pusty żołądek.
5
Z ludowych receptur dobrze sprawdza się leczenie jaj skorupkę – posiekać jajka od 5 jajek, wymieszać z posiekanymi cytryny (9 sztuk). Przez 4 dni wlać mieszaninę 0,5 l wódki i pozostawić na 3 dni. Odcedzić płyn i weź po łyżeczce rano i wieczorem. Powtarzać takie kursy powinny być 3 razy, z przerwą w jeden miesiąc między nimi.
Należy zwrócić uwagę
Nie należy przyjmować ziołowe wywary i nalewki podczas planowania ciąży i karmienia piersią..

logo
Article Categories:
Leczenie chorób

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *