Jak wyślij e-mail w USA

Cechy przesyłki-mail w USA będą widoczne w cenie usługi, czasu dostawy i zasadach składania dokumentów towarzyszących. Ponadto, paczka lub list będą dostarczane tylko w tym przypadku, jeśli nie ma w nich przedmiotów zabronionych do transportu w stanach Zjednoczonych. Dowiedzieć się o wszystkich wymienionych niuanse można, a nawet trzeba się wcześniej, zanim przyjdziesz na poczcie.

Jak wyślij e-mail w USA

Instrukcja

1
Zbierz przedmioty lub dokumenty, które chcesz wysłać. Określ, w jaki sposób najlepiej to zrobić. Rodzaj przesyłki zależy od wagi wszystkich przedmiotów, wymiarów ładunku i jego kruchości. O najwyŝszych dopuszczalnych parametrów przesyłek, małych paczek, paczek itp. można przeczytać na oficjalnej stronie internetowej-Mail Rosji – www.russianpost.ru.
2
Upewnij się, że nie zamierzasz wysłać Zjednoczone coś, co jest zabronione do transportu. W tym celu przeczytaj lista przedmiotów zabronionych do transportu na terenie Rosji. Następnie znajdź zakazy odnoszące się do USA. Te informacje można również znaleźć na stronach internetowych usług pocztowych lub wyjaśnić na poczcie.
3
Kup opakowanie dla twojej paczki lub listu. Wymiary koperty, torby lub pudełka muszą trochę przekraczać wymiary ładunku. Zapakuj dokumenty i przedmioty. Upewnij się, że nic w twojej paczce nie upadnie, nie spłynie i nie испачкает swoje i znajdujący się obok pola. Szczególnie delikatne przedmioty zapakować w papier i pianki, najbardziej wartościowe elementy można dodatkowo owinąć folią. Jeśli w pudełku okazało się zbyt dużo pustej przestrzeni, wypełnij go trwałe, ale lekkim wypełniaczem, np. styropianem.
4
Nie запаковывая, zabierz swoją przesyłkę na pocztę, z sobą weź paszport. Napisz wszystkie niezbędne do przesyłania dokumentów. Aby twój ładunek przeszedł granicę USA, trzeba wypełnić deklarację celną.
5
Podpisz pudełko lub kopertę. Adres odbiorcy napisz drukowanymi łacińskimi literami. Najpierw w języku wprowadź nazwisko i nazwę odbiorcy, a następnie nazwę ulicy i numer domu, po tym, wpisz nazwę miasta, województwa, kraju. Poniżej wpisz „USA” lub zapis tej skróty rosyjskimi literami. W wyznaczonym polu wprowadź pocztowy odbiorcy. Dane nadawcy można napisać po polsku, jednak nazwę miasta i kraju powiel w języku angielskim.
6
Jeśli chcesz przyspieszyć wysyłkę towaru i skorzystać z dodatkowych usług, na przykład, dostawą z rąk do rąk kuriera, należy skontaktować się w każdej komercyjnej poczty e-mail firmy. Wcześniej upewnij się, że wybrana firma wozi paczki w odpowiednim miejscowość na terenie USA.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.