Jak wysłać zignoruj.

Czasami zdarza się, że irytujące rozmówcy łatwiej dodać w zlewka, niż tłumaczyć mu, dlaczego nie ma racji. Jeśli spojrzeć w ustawieniach stron internetowych, na których można z nim пересекаетесь, to nie jest trudne.

Jak wysłać zignoruj.

Instrukcja

1
Dodaj znajomego w zlewka na stronie „Vkontakte”. Do tego w lewej części strony przejdź do menu „Ustawienia”, a następnie wybierz zakładkę „Czarna lista”. W specjalnej kolumnie wpisz imię i nazwisko докучливого rozmówcy, wpisz jego id (zobaczyć go można w pasku adresu, przechodząc na stronę użytkownika) lub skopiuj link na jego stronę. Aby to zrobić, najedź kursorem na pasek adresu i kliknij na nią lewym klawiszem myszy. Po tym, jak linia powstała, prawym przyciskiem otwórz menu i kliknij „Kopiuj”. Również tę operację można zastąpić kombinacją klawiszy Ctrl i C. aby wstawić tekst, umieść kursor na pole, naciśnij prawy klawisz myszy i wybierz „Wklej” lub wymień to kombinacja Ctrl + V. Teraz kliknij „Dodaj do czarnej listy”. W rezultacie człowiek nie jest już w stanie pisać i przeglądać swoją stronę.
2
Możesz wysłać do użytkownika zignoruj. w livejournal, i więcej nie otrzymywać od niego irytujących komentarzy. Zaloguj się na stronie www.livejournal.com przejdź do Znajomych -> Blokada. Otworzy się strona „Blokowanie i odblokowywanie użytkowników”, gdzie do specjalnego pola można wprowadzić nazwy użytkowników, których komentarze nie chcesz widzieć pod swoimi wpisami. Jeśli takich osób jest kilka, oddziel nazwy przecinkami. Po tym, kliknij przycisk „Zapisz zmiany”. Jeśli masz komentują anonimowo, to trzeba włączyć opcję „zezwalaj na komentarze tylko dla zarejestrowanych użytkowników”.
3
Na wielu forach jest funkcja игнора. Klikając przycisk „Ignoruj wiadomości od użytkownika” i wpisując nick, będzie można zabezpieczyć się nie tylko od osobistych wiadomości, ale i nie będzie widać, że ten człowiek pisze w wątku na forum, które czytasz (ta usługa nie jest dostępna dla wszystkich forów).
4
Jeśli chcesz zbanować osobę na GG, najedź na jego nazwę kursora, kliknij prawym przyciskiem myszy i w wyświetlonym menu wybierz opcję „Dodaj do listy ignorowanych”. Wcześniej w tym samym menu możesz wybrać funkcję i usunąć się z listy kontaktów obecnie ignorowanego.
5
Użytkownik „e-Mail-agenta” może również umieścić w zlewka rozmówcy. Najedź na zdjęcie kursorem, i otworzy się lista, ostatnim punktem, który będzie funkcja „Zablokuj”. Wybierz ją i więcej nie spotkać w tym komunikatorze z tym człowiekiem.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *