Jak wysłać z komputera sms do Kazachstanu

Nasi znajomi i bliscy ludzie nie zawsze mieszkają obok nas. Komunikacja przez telefon w takich przypadkach nie jest tanie, ale na ratunek przychodzi internet. Jeśli znajomi lub rodzina znajdują się w Kazachstanie, można łatwo wysyłać darmowe wiadomości do telefonu bezpośrednio z komputera.

Jak wysłać z komputera sms do Kazachstanu

Trzeba

  • – dostęp do internetu
  • – pokój i operator abonenta

Instrukcja

1
Dowiedz się nazwa operatora komórkowego abonenta. Jest to konieczne, aby potem wybrać odpowiedni surowiec do wysyłania wiadomości. Dowiedz się operatora telefonii komórkowej w Kazachstanie można, na przykład tutaj: http://www.kody.su/check-tel. Należy zwrócić uwagę, że na tym serwisie wpisz numer bez żadnych znaków. Rozpoczyna się dla danego kraju będzie tylko od cyfry 7. Przez internet można wysłać darmową wiadomość na telefon do Kazachstanu dla czterech operatorów: Kcell, NeoGSM, Beeline i Алтел.
2
Wybierz odpowiedniego operatora. Daje link na oficjalną stronę w internecie, z której można gwarantowane, aby wysłać wiadomość. Na niektórych stronach internetowych wymaga rejestracji.
3
Wprowadź numer telefonu abonenta. Niektórzy operatorzy automatycznie wstawiają kod kraju w międzynarodowym formacie, a także kod abonenta. Wystarczy podać numer telefonu komórkowego.
4
Napisz wiadomość, uważnie obserwując ilością znaków, odliczanie których odbywa się w odwrotnej kolejności. Wyjść poza dopuszczalne granice nie uda, dlatego dobrze zastanów się tekst. Nie zapomnij podpisać wiadomość, jeśli nie masz rejestracji na stronie. Wiadomości od użytkowników zarejestrowanych są przekazywane w imieniu nadawcy. Również możliwą liczbę znaków dla nich dwa razy więcej, niż dla gości serwisu.
5
Jeśli napisali wiadomość w swoim ojczystym języku, a telefon odbiorcy nie obsługuje cyrylicy, zaznacz pole wyboru obok napisu „Dokonać transliteracji”. Wtedy przyjdzie sms do rozmówcy, co jest napisane w alfabecie łacińskim.
6
Koniecznie wpisz kod widoczny na zdjęciu – w tym kroku potwierdzasz, że jesteś prawdziwą osobą. Jeśli cyfry są słabo widoczne, odśwież obrazek. Wyślij wiadomość.
Należy zwrócić uwagę
Po międzynarodowego kodu może być nie znane dla Rosji trzycyfrowy numer, a pięć lub sześć cyfr, w zależności od operatora. Wprowadzić trzeba je w pełni, nic się nie skraca.

Porada
Lepiej pisać sms raz łacińskimi literami, gdyż na nich stosowany więcej znaków, niż na cyrylicy.

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.