Jak wysłać dużą ilość informacji

Wraz ze wzrostem prędkości internetu ludzie przestali ograniczać się wysłaniem wiadomości e-mail tylko wiadomości tekstowych i miniatur zdjęć. Teraz pojawia się konieczność przesyłania filmów lub kilkudziesięciu zdjęć w dobrej jakości. Jak wygodniej przekaż taka ogromna ilość informacji?

Jak wysłać dużą ilość informacji

Trzeba

  • – archiwizator;
  • – udostępnianie plików;
  • – месседжер;
  • – Opera 10.

Instrukcja

1
Dowiedz się, czy na twoim serwerze ograniczenia na ilość informacji. Jeśli twój plik nieznacznie przekracza go, możesz spróbować skurczyć go za pomocą specjalnych programów (na przykład, 7z) i mimo wszystko wysłać go po prostu na mail.
2
Jeśli korzystasz z jakiegokolwiek месседжером – ICQ, Magent, Skype, duży plik, można przekazać przez te programy. Oczywiście, będziesz musiał pozostać w kontakcie z odbiorcą przez dość długi czas, ponieważ prędkość transmisji zależy od twojego kanału komunikacji, jak i od jego prędkości.
3
Wygodny sposób przesyłania dużych objętościowo plików – udostępnianie plików przez. Możesz pobrać swój plik na jeden z darmowych stron internetowych, skonfigurować dostęp do niego otwarte dla wszystkich lub запароленным, a następnie wysłać znajomemu link. Ten będzie mógł pobrać plik w dogodnym dla niego czasie, a będziesz mógł usunąć te informacje z sieci. Przed pobraniem przeczytaj zasady файлообменника, na wielu z nich również są ograniczenia na ilość закачиваемой informacji.
4
Od dziesiątej wersji „Opera”, w przeglądarce mają wbudowaną aplikację „Opera Unite”, pozwalające na przesyłanie dużych plików, миную serwera biegów. Oczywiście, w tym i u was, i u odbiorcy musi być podobny do przeglądarki. Aby zacząć korzystać z tej aplikacji, użytkownik musi zarejestrować się w oknie dialogowym programy i otworzyć dostęp do pliku, który chce przekazać. Aby nie zrobić tej informacji do publicznej wiadomości, można zezwolić na skok tylko po wpisaniu określonego przez ciebie hasła.
5
W przypadku przesyłania dużych ilości informacji, należy użyć kompresora, za pomocą którego plik można podzielić na kilka części i wysłać je pocztą. Człowiekowi, którego przeznaczony jest ten plik, wystarczy go rozpakować, aby skorzystać z informacji.
logo
Kategoria:
E-mail

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.